Jump to content

Fuge Botu'


ksi_id
 Share

Postare recomandată

Stati numai putin ca nu ne intelegem. Eu nu am pretenti de masina sport de la jetta mea. Nu deschideam acest topic sa ma plang de ce nu se comporta ca o masina sport. Ideea este ca nu trebuie sa fac pe Schumi ca sa supravireze....si am cerut un sfat la cum sa remediez situatia nu sa nu mai fac asta.

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stati numai putin ca nu ne intelegem. Eu nu am pretenti de masina sport de la jetta mea.

de aia ti ai pus discuri pe spate de gti asa i?? :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

KSI, ce ti-am scris eu cu cateva mesaje mai sus e FIX ce te intereseaza pe tine. Alege ce vrei din alea si ce e mai accesibil financiar pentru tine. Eu sunt surprins ca era cineva care spunea ca are un golf care SUPRAVIREAZA!! Eu zic ca e IMPOSIBIL sa o transformi in asa ceva, si chiar in comportament neutru nu vei putea, insa vei putea REDUCE comportamentul subvirator facand modificari accesibile. Am spus accesibile, pentru ca poti sa o faci sa vireze si cu rotile din spate si atunci chiar ca o poti face supraviratoare :D (cum face Saab de ex...)... insa nu chiar merita financiar si practic... sau nu :D ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

masinile cu tractiune fata au tendinta sa subvireze, cele cu tractiune spate au tendinta sa supravireze, e logic.

ksi ce zici tu la tine e chestie de cauciucuri, cred ca nu prea tin la solicitari mari in curbe.

tresa te iau la o tura cu golfu meu sa vezi cum intru in curba si nu clinteste, si da subvireaza (mai putin acum de cand cu bara de stres) dar asta e boala lor :mad:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!