Jump to content

Ce Ati Alege


S!mpL3 M3
 Share

grila radiator  

86 voturi

  1. 1. ?

    • Mattig
      46
    • FK
      40


Postare recomandată

Am mai gasit ca mattig inca doua la fel dar doar difera cate detali.Prima este varianta mai ieftina si nu are crom deloc si a doua este varianta mai scumpa si este cromata toata(nu mi-a placut ca parca ar fi masina de tigan dupaia,cum le fac ei cu aur,etc).M-ar batea gandu ca la mine merge si cu ea pe negru fara cromul acela.M-ai lasati-va pareri aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am gasit pe sit-uri din bucuresti ca pe cele straine am gasit undeva la 60e dar nu stiu cum o fi cu transportul si restul.La fel ca cea de la mattig este cea de la jom la 2,8 mil in bucuresti.Daca vrei o sa iti pun aici sit-urile sau da-mi un buzz pe id de msg adyxp si iti las acolo toate sit-urile

las ca-ti dau diseara buzz pe mess.

mie sincer mi-ar placea aia cromata... nu cred ca ar arata ca masina de tigan :icon_thumright:... nu poti compara masina ta cu masinile de tigani :Driver:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer? Niciuna. Chestie de gust, nu ma intreba de ce.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mattig pentru ca arata mult mai elegant.

FK arata cam nasol la partea cu capota. Nu prea se pupa si capota pare deschisa. Personal asta chiar nu imi place. Poate cu pleoape ar merge.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Prima e mai eleganta si da bine pe o masina cum e passat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Sunt faine ambele dar depinde cum ai tu masina, daca ai elemente de tuning sport pe ea merge a II-a, daca urmaresti linia clasica a Passat-ului da mai bine prima.

Al meu e clasic si argintiu, asa ca am votat pe prima :)

Bafta in alegere!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bara matting face sa semene botul cu noul logan mcv

FK arata a "bara de tuning" si n-o sa te intrebe prietenii "de ce ai pus bara ne-originala, n-ai avut bani de una originala?"

Parerea mea de artist.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De departe Mattig.

FK = look-ul de limuzina al masinii + look-ul sport al grilei. Nu e o alegere prea fericita.

Mattig = pastreaza liniile masinii, chiar daca personal nu sunt fan crom. :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar daca e postat de anul trecut acest topic raspun si eu ca am vazut ca au mai raspuns si altii.nu imi place nici una.sunt alte grile mai frumoase.o sa caut pe net si o sa pun niste poze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fk la fel doar ca era si cromata am avut eu la fosta masina Passat B5.5, nu arata cine stie ce dar la tine cred ca ar merge mai bine ca parca ai si bandourile cromate, de asezat nu pica foarte bine la jumatatea barii dar o fi fost si ca am montat-o la -15grade, mai mult imi era frica sa apas pe ea sa nu se sparga de la frig.

Referitor la pret dadusem pe ea 150 lei, daca esti interesat iti dau link catre magazinul de tuning de la care am luat-o

Uite si o poza sa vezi despre ce vorbesc si sa stii ca in realitate arata mai bine

post-11369-1227720997_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mattig. Mi se pare ca da mult mai bine pe Passat.

offtopic: nu stiu cat de mult te-a ajutat sondajul, scorul pare destul de strans. Inca o data se demonstreaza ca important e sa iti placa tie, ca in rest pareri pro si contra o sa tot gasesti . Salut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fk cu siguranta

de unde fac si eu rost de una fara sigla pt golf 4 1.6 16 v si la cati bani ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din punctul meu Matting se potriveste mai bine cu o limuzina,cum e Passat-ul,ii ofera o anumita eleganta de care are nevoie...grila de la fk din punctul meu de vedere s-ar potrivii mai bine la un G4..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Mattig pe o culoare mata!

Modificat de goppo_cristi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!