Jump to content

Ornamente Crom Interior


C o s m i n
 Share

Postare recomandată

Aha. Nu stiu daca merita efortul. Eu am avut si m-am saturat de ele. Nu erau chiar OEM, erau manufacturate, dar erau copie fidela.

O sa te saturi de ele si n-o sa le mai poti da jos pentru ca raman gauri. Ale mele intrau fara modificari. Dar m-am saturat repede de ele.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • C o s m i n

    21

  • claudiu_83

    15

  • Ratonul

    5

  • Borisake

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ratonul, uite ce ornamente de interior am gasit pe un site:

ornamente interior cromate http://www.cromtuning.ro/accesorii_tuning-1942.html

ornamente interior lemn (imitatie) http://www.cromtuning.ro/accesorii_tuning-1943.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

florine sunt nasparlii rau alea, nu ai vazut ce neterminate sunt la margini ?!. adica nu invelesc piesele bine la margini.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Banuiam eu ca e ceva cu ele...oricum eu nu as pune pe masina nimic din categoria asta de accesorii, deoarece cred ca incarca prea mult interiorul. Frumos e ceva gen carbon look, pt capacul scrumierei, suport cass si ce mai e pe mijloc plus manere, cum e original pe Passat, la cei care au solicitat sau au norocul sa fi achizitionat o astfel de optiune.

Off topic, la mine ar trebui sa imbrac capacul de la scrumiera si capacele de la manerele usilor (din interiorul masinii) cu folie imitatie carbon (o sa cumpar 3M cu fibra in relief), deoarece pitica mea a curatat vopseaua cauciucata de pe ele cu unghiuta. Imbrac si capacul scrumierei pt. a oferii o simetrie, cat de cat......Nu stiu daca sa imbrac si suportul de la cass, asa cum e la cele care au optiunea carbon look de fabrica...?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmm cam asa au iesit si ale mele benzi.

dsc00564t.th.jpg dsc00565s.th.jpg dsc00566u.th.jpg dsc00572b.th.jpg dsc00570vjh.th.jpg

Modificat de Borisake
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe dr..u OEM, bazar, nu asi fi dat 155 euro ca sa fac asta, cu banii aia luam intercooler de GTI...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

florinppp pe mine ma interesa doar banda de pe bord si usi pe modelul imitatie de lemn cum am pus poze pe un post anterior pt. ca am din fabrica consola centrala , manerele de usi, capacu de la scrumiera si schimbatorul de "lemn"... iar sa mai pun la gurile de aerisire ar fi prea incarcat... dar nu gasesc asa ca o sa incerc cu banda cromata din vitan ca vad ca lui Borisake i-au iesit bine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:icon_thumright:

@borisake ai vopsit stalpii interior la usi cu negu sa nu se vada urat in masina rosu sau ai lipit autocolant.

nici mie nu imi place sa se vada culoarea masini la interior.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!