Jump to content

Furtune De Frana Sport


andREI
 Share

Postare recomandată

ooooofff plm... si eu vreau furtunuri si nu numai...

Maine ajung la slujb.. sa vad ce oi fi primit pe email de la racing nick. Imi pun sperante serioase in ei..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am primit raspuns la obiect de la Racing Nick. Din pacate nu au nimic pentru masina mea. Bine, nu e vina lor ca mai nici un producator nu produce nimic pentru Passat 35i :D mai ales variant ;)

Oricum mi-au oferit si niste variante de benzinare pentru Vento pe care le-au considerat relativ apropiate si intrebandu-ma pe mine daca stiu sa se potriveasca. Stiu. Stiu ca nu se potrivesc :Driver:

Asta e... poate am noroc la alte piese.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Im570rm tinand cont de discutia noastra telefonica de astazi cred ca am lamurit toate neintelegerile prin urmare nu cred de cuvinta ca am de ce sa iti cer scuze.

Imi cunosti numarul de telefon pe viitor pentru orice neclaritati te rog suna-ma.

Nicu Enache

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

whatever,ma asteptam la asta.nici nu imi pasa sincer.Vreau doar furtunele sa i le dau baiatului asta si cam atat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum sa revenim la furtunuri (furtunele sunt fenomene naturale nu conducte de lichid samd..) ...

Am citit pe TDICLUB.COM (excelenta sursa de informatii tehnice vizand TDI-urile) o expertiza tehnica cu verificare efectiva in care ieseau mai bune furtunurile din fabrica ("stock") decat cele cu inox pentru ca au insertii de kevlar care nu se compara cu otelul ... asadar nu cred sa fie asa mare tragedia ca nu se fabrica pentru masina mea :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Acum sa revenim la furtunuri (furtunele sunt fenomene naturale nu conducte de lichid samd..) ...

Furtunele=mai mult de un furtun

Furtunile=mai mult de o furtuna

End of OT

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau doar furtunele sa i le dau baiatului asta si cam atat.

asa...asa... ca baiatul asteapta sa monteze franele :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!