Jump to content

Si Eu Cateva Poze Cu Buburuza Mea


Jacku

Postare recomandată

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jacku

    28

  • bebeko

    8

  • Bestie

    3

  • kury

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi place cum ii sta lasata. Foarte buna alegere pentru look. Prin gropi cum se comporta? Te innebuneste probabil...

Link către comentariu

deocamdata am niste probleme ( vezi topicul fabia 1)..in rest zguduie dar merita :blink:. Numai pentru faptul ca da impresia ca e pe sine...

O sa revin cu impresii dupa schimbarea bucselor posterioare de bascula si a barii stabilizatoare.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Vad ca se poarta pozele..si cum nu am mai scris nimic..there you are : before and after :lol:

post-7148-1199431489_thumb.jpg

post-7148-1199431500_thumb.jpg

Modificat de Jacku
Link către comentariu

frumosa masinuta...:P...off topic ei na acum si tu,nu te supara,vorba unuia de pe la TV, '' traim in romania si asta ne ocupa tot timpul'' ...nu?...asta este , oficialii nostri nu se obosesc prea tare...nu de alta dar daca tot sunt platiti din banii publici de ce sa se streseze

km multi fara probleme :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

N-am mai zis nimic de mult....Intre timp am schimbat bara stabilizatoare ( am pus versiunea 2.0 cea fara probleme :sbine: ), bucse bascula posterioare ( cele de ibiza cupra, si masina e mult mai rigida, plus ca suspensiile sport le rupeau imediat pe cele normale),

luna asta o paste o revizie generala ( toate lichidele,uleiurile, placute, filtre, etc) ca doar a facut 60 k

in rest benzina buna...si cam astea sunt noutatile

poze daca vreti :blink:

post-7148-1202056319_thumb.jpg

post-7148-1202056478_thumb.jpg

Link către comentariu

foarte frumoasa Bubu' :) arata f bine...mai vrem poze :)

ce se mai aude de toba?

atat de la mine...keep it up (5000rpm+) :P

Gabi :icon_thumright:

Link către comentariu
N-am mai zis nimic de mult....Intre timp am schimbat bara stabilizatoare ( am pus versiunea 2.0 cea fara probleme :lol: ), bucse bascula posterioare ( cele de ibiza cupra, si masina e mult mai rigida, plus ca suspensiile sport le rupeau imediat pe cele normale),

luna asta o paste o revizie generala ( toate lichidele,uleiurile, placute, filtre, etc) ca doar a facut 60 k

in rest benzina buna...si cam astea sunt noutatile

poze daca vreti :)

Faina!

Sa o conduci sanatos! :Driver:

Link către comentariu
  • 2 years later...

salutare.tin sa spun ca imi plac foarte mult modificarile facute masinii tale in special luminitele de bord si jantele.

imi zici si mie te rog frumos cum sau unde sau cine ti`a schimbat luminile din bord? si inelele cromate de unde le`ai luat?

astept reply`ul tau :(

Link către comentariu

a scris omu mai sus,luminile le-a schimbat la zexstar. cauta-i pe google,au schimbat multe borduri pana acum

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!