Jump to content

Si Eu Cateva Poze Cu Buburuza Mea


Jacku

Postare recomandată

dap... si eu sunt foarte multumit de cum a iesit. mai urmeaza jante ( sper sa gasesc ceva asemanator cu cele de rs, la un pret convenabil) pe 15, tempomat, si neaparat o toba care sa sune bine. Ca sa nu mai zic de xenon,,,( acum imi dau seama cat de multe vreau sa fac). AA..si era sa uit de suspensii

Link către comentariu
  • 2 months later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jacku

    28

  • bebeko

    8

  • Bestie

    3

  • kury

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aseara buburuza a primit incaltari noi...oz hydra pe 16 si cauciucuri goodyear f1 eagle 205/45/16. Tot ce pot sa zic e...ca e alta masina. Parca nu o recunosc. Nu mai rupe aderenta deloc...se tine pe sosea incredibil. In curand poze :)

Link către comentariu

pentru ca efectul , cel putin vizual, al jantelor sa fi complet, trebuie neaparat sa o mai lasi putin.... in alta ordine de idei jantele sunt foarte potrivite pentru masina.

Link către comentariu

Asa am de gand...luna asta sa o mai las 3 cm. Ce recomandare ar fi? pret bun..si ok( arcuri + amortizoare). Si de unde?

Link către comentariu

Felicitari pentru buburuza! :Driver:

Referitor la mici probleme cauzate de fostul proprietar ,fostul proprietar al golfului meu obisnuia sa se urce in masina in garaj(si pasagerul din dreapta spate) si nu a reusit tot timpul sa aprecieze distanta dintre portiera si perete,deci te inteleg perfect.

Jantele OZ se potrivesc perfect cu masina.Cat ai dat pe ele?

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Mai nou, prin bunavointa lui d'l petru de la rpa auto buburuza a fost si un pic machiata, si a scapat de semnele copilariei. S-au vopsit capota, bara fata, aipa dreapta. And it feels goooood....

post-7148-1189239406_thumb.jpg

Link către comentariu

Felicitari. Arata chiar bine :) Imi place ca esti pasionat de ea. Succes cu ea in continuare. De mare efect jantele alea sa stii :)

Link către comentariu

Azi am pus inele cromate la bord...si maine dimineata o sa schimb culoarea ledurilor. Revin cu poze. Nu se vede foarte bine..ca e facuta cu telefonul...

post-7148-1189514261_thumb.jpg

Modificat de Jacku
Link către comentariu

setul de inele nu cuprindea o rama si pentru locul unde trebuia sa fie computerul de bord precum si pentru indicatoarele de sus, apa si motorina

Link către comentariu

ba da, initial le pusesem si rama aia. Dar se incarca prea mult, pentru ca spatiul este destul de mic. Asa arata just purrrrfect

Link către comentariu

Intre timp s-au schimbat ledurile de la bord..acum toate luminile din interior sunt rosu aprins....si acele albe. Azi mi-au venit si suspensiile fk de la MMM71, si de abia astept sa le motez. :)

Link către comentariu

deocamdata am scutul ei original..un pic rupt. O sa iau altul cand montez suspensia. poze cu brdul...trebuie sa fac rost de un aparat foto mai calumea. cu telefonul iese o mizerie

Link către comentariu

Si...astazi..prin amabilitatea lui Petru de la RPA, se monta si suspensia.....urmeaza: poze cu bordul ( by zexstar) si suspensiile montate. am coborat cu aprox 3 cm ( intre 3 si 4)

Pozele sunt facute cu telefonul..asa ca...deocamtata asta e ce pot oferi :icon_thumright:

post-7148-1189863050_thumb.jpg

post-7148-1189863057_thumb.jpg

post-7148-1189863063_thumb.jpg

Link către comentariu

Fooooooarte frumos ! Felicitari! Acum ai grija la gurile de canal. Cand prinzi un aparat mai de calitate sa mai bagi cateva poze la bord, ca ma bate gandul sa schimb si eu iluminarea. Eventual, daca poti, sa-mi spui si mie un pret!

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Felicitari pentru alegerea facuta la motor. Sa vezi cum alearga 101 CP! (Si tu nu ai scutul de la pachetul de drumuri grele si portbagajul in coada, ca mine.) Iar modificarile sunt de efect.

O carcoteala: nu sunt obositoare luminile rosii de la bord dupa mult timp de condus pe intuneric?

Modificat de Daniel 57
Link către comentariu

Chiar asta vroiam sa intreb si eu : de ce nu va place culoarea verde la bord ???

Vreau poze cu volanul, pret, etc

P.S. imi place ca ai luat exemplu de la mine si incepi sa faci masinuta din ce in ce mai frumoasa :P

Modificat de bebeko
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!