Jump to content

My Love


S!mpL3 M3

Postare recomandată

Multumesc tuturor si adinho poate o sa ne intalnim in cr sa mai schimbam 2-3 vb.Daca esti dornic sa vi sa lasi un semn de viata

Link către comentariu
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • S!mpL3 M3

    22

  • KMZ

    4

  • zafycom

    3

  • ygor

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, frumoasa negresa, sa ai parte de ea, si poate ne vom intilni si noi prin Craiova.

Link către comentariu

Care este din cr si vrea sa facem o intalnire a vw sa ma bage in lista de msg,id meu fiind ADYXP si sa scrie si motivul ca altfel nu stiu daca il bag si sa vedem cati se strang :)

Link către comentariu
  • 4 months later...

felicitari .. farurile ce marca sunt .. vad ca ai trecut si tu la negru .. stopurile sunt originale facute fumurii?.. si eu am avut pleoape la vechile faruri si angel alb.. dar am ramas fara ele(pleoape) iar acum am negre FK si cu angel galben .. dar imi place cum e ... eleron ai ca nu prea imi dau seama .. eu ziele astea il duc la vopsit si o sa imi pun :beer: , grila fara semn ce marca e .. eu am luat de la matting .. .. felicitari si spor la tuning ..

later edit: felicitari .. am citit ca le-ai desfacut si vopsit .. buna munca ai facut .. si eu poate as fi facut la cele vechi dar erau si cam matuite .. eu a trebuit sa trec la un upgrade fk

Modificat de KMZ
Link către comentariu

Farurile sunt cele de fabrica deoarece cele din comert au angel-ul incomplet si nu imi plac.Masca este de la FK.Stopurile au fost facute la o vopsitorie de cineva care se pricepe si nu se vede nici o diferenta pe perimetrul geamului ca am zis daca dau un ban sa faca ceva de durata si de buna calitate.Pleopele acestea o sa dispara in curand si o sa urmeze ceva de la FK(cand o sa am timp).Mersi la fel

Link către comentariu

Fara suparare dar cred ca masina arata mult mai bine cu stopurile nevopsite :(

Link către comentariu

Nu vreau sa ma gandesc oricum nu sunt asa de mult inchise la culoare dar acolo a fost umbraNu vreau sa ma gandesc oricum nu sunt asa de mult inchise la culoare dar acolo a fost umbra si ceva mai iesit din comun sau pe leduri nu se gasesc pentru modelul asta

Link către comentariu
Nu vreau sa ma gandesc oricum nu sunt asa de mult inchise la culoare dar acolo a fost umbraNu vreau sa ma gandesc oricum nu sunt asa de mult inchise la culoare dar acolo a fost umbra si ceva mai iesit din comun sau pe leduri nu se gasesc pentru modelul asta

Mie unul imi plac si nu consider ca trebuie sa le cureti, am zis doar, deoarece unii nu accepta ideile altora.

Link către comentariu

Daca nu acepta ideile altora sa si le faca pe ale lor cum vor ei si eu o fac pe a mea cum vreau eu

Link către comentariu

Florin daca te referi ca este stramb o sa le schimb dar YAD-ul nu il dau.Akm momentan masina a suferit o mica operatie si este pe dreapta.Trebuie schimbata capota,aripa dreapta,bara fata ,stropitoare si ce o mai fi :rolleyes:(.Inca nu aveam casco deci cred ca o sa bag mana bine in buzuna

Mersi WTS

Link către comentariu

Ploaia si un picut de viteza(treapta a II-A)si nu a vrut sa mai ia traiectoria dorita de mine :rolleyes:

Modificat de S!mpL3 M3
Link către comentariu

Am V-uri si cica ar fi si de ploaie si era o curba care pe uscat o iau cu a 3-ea.Acum sa vad ce bari care sa ma incante si sa dea bine o sa gasesc ca daca tot nu ii facusem casco dar o sa plang dupa stropitorile de la faruri :)

Mersi tornado dar deja saraca a suferit :)(

Link către comentariu
  • 1 month later...

Foarte frumoasa masina! Imi pare rau de accidentul tau :lol:. Si eu acum ceva timp am lovit-o usor si tot la fel nu aveam CASCO, dar nici nu am sa-i fac, am avut prea multe experiente nasoale cu cei de la asigurari pierdere de timp si bani cu ei :)). Oricum sunt curios daca dupa ce o repari ii faci CASCO.

Parere personala, daca tot e in reparatie ar fi o idee ca semnalizarile de pe aripi sa le faci fumurii sau si mai frumos ar fi sa ii inlocuiesti aripile cu cele de B5.5 dupa 2004 si oglinzile cu semnalizari, ar da super bine :offtopic:

PS- imi plac foarte tare farurile cum arata, lumina e mai slaba ca inainte de vopsire?

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!