Jump to content

Volkswagen Passat 3c 2006 Highline 2.0 Tdi 170CP


TIR

Postare recomandată

Multumesc de laude :icon_thumright:

Eu am lupa pe proiector nu deranjeaza pe nimeni... se vede frumos si atata :icon_cool:

Link către comentariu
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TIR

    115

  • AaronNel

    9

  • rZv

    8

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uite ca la asta nu m-am gandit! Se vede in foto ca nu e deviata lumina puternica prea aiurea. O lupa chiar isi face asa bine treaba incat inlatura pericolul orbirii si dispersiei aiurea?

Mai pune niste poze! :)

Link către comentariu

o sa mai pun... si o sa vezi :beerchug: pai nu ai observat si diferenta de xenon aftermarket pus pe faruri cu lupa si cele fara lupa...

Link către comentariu

Desigur ca e cu totul alta viata cand ai deja lupe, dar ma gandeam ca, totusi, spectrul luminos destinat proiectoarelor are si dispunere pe verticala, ca sa "taie" ceata mai eficient. Cert e ca sunt putine masinile care sunt echipate cu lupe la faruri, darmite la proiectoare. Asa da!

Link către comentariu

Tocmai mi-am comandat ceva pentru interior:

comutator oglinzi passat cc

post-2516-1216065983_thumb.jpg

panou geamuri electrice passat cc

post-2516-1216066122_thumb.jpg

Modificat de TIR
Link către comentariu

Interesant ! Chiar ca umblii la detalii. Ai idee daca se potrivesc si pe modelul precedent (B5.5) acele panouri de geamuri electrice ?

Link către comentariu

care ar mai fi farmecul :study: daca mi-as lua cc... ca nu am ce sa ii fac la ala.

Modificat de TIR
Link către comentariu

Adica scoti ce e de CC si pui ce ti-a ramas de la ACTUALUL TAU B6, vezi ce iese... :)

Link către comentariu

aaa :) mai greu... la masina aia nu prea ai ce sa ii mai faci. probabil sa ii pui triplele cu led :D

Link către comentariu

foarte frumos CC-ul insa e foarte aratoasa si a ta, e chiar deosebita si atrage privirile :tomato:

Link către comentariu

multumesc de aprecieri sper ca sa vin cu ceva modifcari radicale cat de curand :lol:

Link către comentariu

La B6 cred ca o sa ramana doar caroseria originala, restu ii pui de CC.

Modificat de crysty_cyc
Link către comentariu
img2766kv6.th.jpgdsc03989oj3.th.jpg

huh, faina masina... ma lasa fara cuvinte :blink:

imi plac modificarile care le-ai adus... si m-ar interesa si pe mine cateva din ele asha ca daca ai putea sa-mi dai un PM sau un reply cu pretul la care te-a ajuns volanul care l-ai montat + pretul manoperei si la fel si pt pedale & footrest ( pretul lor + pretz manopera ) :(

thank you ...si sa te bucuri de masina, la cati mai multi km fara evenimente :Driver:

Modificat de Riddler
Link către comentariu

Multumesc de aprecieri... sper ca intr-o sapt sa va surprind cu ceva noutati.

Pai toate le-am adus eu am si un magazin online www.oemplus.ro.

Manopera a fost gratis avand in vederea ca eu le-am montat :blink:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Nu le-am montat inca... sunt in dubiu cred ca raman tot la lemn...

Link către comentariu

mie nu-mi vine sa cred ca te-ai gandit sa renunti la lemn (Dovada de exclusivism pe langa carbon/imitatie de carbon pe care le gasesti la orice Pisica adusa de afara pe 500E etc) pentru carbon care e mult mai comun si nu prea se potriveste cu o limuzina ca Passat-ul..

Link către comentariu

Stiu toata lumea zice ca lemnul e lemn si e ff exclusivist...

Ideea este ca ornamentele sunt chiar facute din lemn adevarat si eu deasupra un strat protector... asa ca mai mult ca sigur raman la lemn

Link către comentariu

Mersi :)) sa stii ca eram nehotarat... da ai dreptate nu gasesti lemn in interior pe toate drumurile :)

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!