Jump to content

Volkswagen Passat 3c 2006 Highline 2.0 Tdi 170CP


TIR

Postare recomandată

am citit pe forum era vb de ledurile cum si le.a montat si mister voinea :) si am inteles ca si tu ai montate ? dar nu le v

Link către comentariu
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TIR

    115

  • AaronNel

    9

  • rZv

    8

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da le-am avut... da vreau sa schimb metoda de montaj. daca te intereseaza ia id-ul meu din profil si discutam.

Link către comentariu

o poza noua... multumiri lui CT 10 VWP :)

tir1cr7.th.jpg

Modificat de TIR
Link către comentariu

Imi permit sa spun ca din punctul meu de vedere ai cel mai frumos B6 din tara. Felicitari pentru munca si pasiunea ta. Cati mai multi Km fara probleme.

Succes.

Link către comentariu

Hmmm. nu prea cred ca e cel mai Frumos din Tara ! e unu Alb in Bucuresti care e mult mai Frumos. doar ca al lui Tir e foarte Eleganta si imi place asta. Iar cea Alba e sportiva asa. oricum ... Bravo Domnu TIR !

Link către comentariu

Il stiu pe cel alb are kit v-line pe el care este din fabrica... eu am vrut totusi sa fac altceva :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumoasa masina, am vazut-o live ... pacat ca nu am intrat in ea :) dar timpul nu este pierdut :))

Link către comentariu

Bineinteles ca nu este priedut :) multumesc si a ta este super si tot asa pacat ca nu am intrat in ea;) :D

Link către comentariu

Dadeai peste nevasta-mea :) cred ca de aia :rolleyes:

Apropo de exterior, kitul ala R-line sau V-line cum ii spune, nu iti face cu ochiul? Desi pe negrul tau nu stiu cat de bine ar da...

Modificat de .:bamse
Link către comentariu

Cred ca mai mult ca sigur :D

V-line are deja cineva in oras pe o masina aceeias culoare a a mea :lol: sincer nu prea se observa asa bine. Ce ai ceva propuneri ?

Link către comentariu

Poza cu xenon-ul

19yp8.th.jpg

Am mai facut un update defapt o reinaoire la masina jante noi + caucicuri 245/40ZR18 :D

22qf0.th.jpg 25qq0.th.jpg 26ng7.th.jpg

24dy3.th.jpg

Incredibila schimbarea cu poate sa stea pe curbe masina + ca arata mult mai bine.

Link către comentariu

Intr-adevar, stabilitatea e mult mai ok,am simtit-o pe propria piele.Si pe langa look si stabilitate si comfortul este mai bun

Link către comentariu

TIR, ornamentele cromate de la manere sunt din plastic sau din metal?

Link către comentariu

Felicitari !!! Masina e SUPER dar cred ca te`a costat o gramada de bani..

Da`mi si mie te rog un PM ce o adresa de unde le`ai luat

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Da stiu... sunt prieten cu Calin si mi-a cerut poze ca are si el jante dinastea de vanzare:) nu ma deranjeaza... a da si roata de rezerva este luata de el.

Link către comentariu

Daca tot m-am apucat de interior acuma sa contiunam...

Mi-am achizitionat acuma un Comutator pentru lumini de pe noul Passat CC. Este pe drum il astept sper ca saptamana viitoare sa si ajunga.

Cam asa arata:

post-2516-1211068496_thumb.jpg

Link către comentariu
Daca tot m-am apucat de interior acuma sa contiunam...

Mi-am achizitionat acuma un Comutator pentru lumini de pe noul Passat CC. Este pe drum il astept sper ca saptamana viitoare sa si ajunga.

Cam asa arata:

post-2516-1211068496_thumb.jpg

pai pt ce tata sau doar design ?

Modificat de CristiN
renunta te rog la quote la mesajul anterior
Link către comentariu

Doar de design :huh: imi place mie cum arata

Link către comentariu
Robert_Alex

TIR am gasit ornamentele nichelate pentru bara fata, ce inconjoara semnalizarea.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!