Jump to content

Volkswagen Passat 3c 2006 Highline 2.0 Tdi 170CP


TIR

Postare recomandată

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TIR

    115

  • AaronNel

    9

  • rZv

    8

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

crezi ca ai putea sa ne-ntalnim in week-endu asta (9-11 noiembrie) prin sibiu la o sedinta foto? eu o sa fiu acolo la niste prieteni si daca nu te superi... ;) astept un raspuns. bafta si ai grija de masina.

Link către comentariu

oke. multumesc. mai tinem legatura si ne vedem pe 11 noiembrie la sibiu :lol: ne mai auzim ;)

Link către comentariu

stimabile, a intervenit ceva si nu voi putea ajunge in acest week'end la sibiu :offtopic:( sincer imi pare rau. dar promit ca atunci cand am prima ocazie vin :) toata stima !

Link către comentariu

Inca un mic cadou o clema de GTI la volan da o sa scap rpd de ea pana imi ajnge ce cu .:R :)

dsc02603zy9.th.jpg dsc02602mh5.th.jpg

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Ma gandesc serios sa fac ceva si pe spate la masina... si cu ajutorul lui AaroNel care m-a ajutat sa imi fac o parere... cred ca o sa fac pasul asta cat de curand.

Ce spuneti ?

passatr36sd1.th.jpg

Link către comentariu

Chiar vroiam sa te intreb daca nu umbli si la evacuare.

Masina este superba, parerea mea "cel mai frumos passat 3C" :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Mersi de apreciere... Auras... pe spate am pus o bara de r36 si evacuarea este facuta dubla ca m-am gandit sa nu fie ceva chiar stok :icon_cheesygrin: totusi

Link către comentariu

sunt curios sincer ce mai urmeaza ca oricum masina are un look curat si cu bun gust facut ...

cred ca o sa iti urmez exemplul cu paiul ....sa vad ce iese ....

oricum volanul tine-l rezervat...

super masina e modificata discret si cu piese de marca

Link către comentariu

Frumoasa masina domnule. Felicitari.

Imi plac gusturile tale in ceea ce priveste modificarile facute la masina.

Tine-o tot asa. :blink:

Numai bine.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Am mai cumparat pt interior.

emblema volan .:R

post-2516-1199017967_thumb.jpg

ornamente cromate pentru gurile de aerisire

post-2516-1199017906_thumb.jpg post-2516-1199017912_thumb.jpg

pentru exterior 2 embleme individual care vreau sa le pun pe aripi ca in poza

post-2516-1199017898_thumb.jpg

Mai astept inca piese pentru interior si dupa aceea o sa le montez pe toate si revin cu poze.

Modificat de TIR
Link către comentariu

Am uitat de Inele de aluminiu pentru butoanele de climatronic ca sa dea bine cu emblema de la volan si sa fie in ton

post-2516-1199117723_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Jantele de mai sus pe 16 care le-ai pregatit de iarna sunt originale sau replica si cat au costat

Cred ca mai bine optai pentru jante de tabla iarna ca sa nu le strici pe alea ca ar fi pacat

Oricum masina e de senzatie ;)

Link către comentariu

Ce bine ca te-ai gandit sa pastrezi vechile jante. Ti le-au vopsit superb. Acum bine ar fi sa nu se lase afectate in vreun fel de substantele si sarea de pe carosabil care sunt prezente iarna. Foarte faine si detaliile din rest, puse pe masina.

Numai bine !

Link către comentariu
Jantele de mai sus pe 16 care le-ai pregatit de iarna sunt originale sau replica si cat au costat

Cred ca mai bine optai pentru jante de tabla iarna ca sa nu le strici pe alea ca ar fi pacat

Oricum masina e de senzatie :icon_thumright:

Jantele sunt cele originale... de pe masina daca vezi in primu post cu alea a venit :lol: dupa aceea le-am schimbat.

Nu stiu ce sa zic acum in legatura cu vopseaua daca o rezista :lol: vedem rezultatul dupa ce trece iarna... Probabil la anu o sa le fac in alta culoare :lol: Oricum am ceva in gand si pt cele pe 18 :lol: sa le mai imbunatatesc look-ul.

Link către comentariu

superba masinuta...cat mai multi km fara probleme...as avea doar cuvinte de lauda pentru ea...

bafta in continuare :icon_thumright:

Link către comentariu

sal

tir as vrea sa te intreb la evacuarea dubla din poza nu cumva este spoiler de R36 ?

daca da este schimbat cu totul sau doar partea de jos ca mie nu-mi plac ochii aia de pisica

in rest arata bine dar spoilerul de la abt este exagerat de scump 1700 ron

as vrea sa te intreb cat tea costat toba dubla + spoilerul sau (partea de jos a lui)

post-20331-1200234992_thumb.jpg

Link către comentariu
sal

tir as vrea sa te intreb la evacuarea dubla din poza nu cumva este spoiler de R36 ?

daca da este schimbat cu totul sau doar partea de jos ca mie nu-mi plac ochii aia de pisica

in rest arata bine dar spoilerul de la abt este exagerat de scump 1700 ron

as vrea sa te intreb cat tea costat toba dubla + spoilerul sau (partea de jos a lui)

Aia este o poza facuta pe computer de un prieten. Asa vreau sa arate.

Ca sa o fac asa imi trebuie o bara de passat r36 toate nu doar partea de jos pt ca aia e dintr-o buncata. Chiar acum discut cu cineva in Germania sa o cumpar de la el.

Link către comentariu

Cred ca este printre cele mai personalizate Passaturi din cate am vazut.Se vede ca ai pus multa pasiune si suflet, iar jantele Chicago mi se par cele mai potrivite pentru Passat.Ar mai merge un volan de R si un RNS 510 :D si cam poti sa te opresti :lol:

Link către comentariu

Multumesc la toti pt aprecieri.

Volanul este si el pe drum... navigatia mai asteapta:) pretul este cam exagerat.

Modificat de TIR
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!