Jump to content

Volkswagen Passat 3c 2006 Highline 2.0 Tdi 170CP


TIR

Postare recomandată

da iti dai seama de aia e putin mai greu sa fac rost de ea... costa ceva bani...

Ms de aprecieri o sa mai urmeze multe la ea... urmatorul lucuru sunt geamurile negre.

Link către comentariu
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TIR

    115

  • AaronNel

    9

  • rZv

    8

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am mai facut un update ceva care tine mai mult de confort ca pe soarele asta mori in masina daca iti mai bate si in cap... I-am pus folie si pe fata si pe spate autorizata.

Dupa 12 ore de asteptat dupa masina asta e rezultatul.

dsc01555lp8.th.jpg dsc01556zc6.th.jpg dsc01557dv0.th.jpg dsc01560dw5.th.jpg dsc01559sp5.th.jpg dsc01558nz9.th.jpg

Link către comentariu
  • Administrator

Ce opacitate ai pus si unde?

Maine voi posta si eu cateva poze cu folia de la Expert.

Link către comentariu

Folia este pusa la Sibiu.

Am pus folie si pe fata si pe spate aceeias transparenta... ca cea originala. Adica cum ai tu luc1an pe spate eu am si pe fata. Se vede mai inchis doatorita faptului ca am si perdelute pe spate.

Modificat de TIR
Link către comentariu

din cate stiu eu folia autorizata pe fata inseamna opacitate maxim 20% iar la tine pare mai mult...

Link către comentariu
  • Administrator

30% este opacitatea maxima admisa pe fata...

Frumoasa machineta... Bravos!

Observatie subiectiva: perdelutele-s pt Maybach...:vaidecapulmeu:

Modificat de dudu
Link către comentariu

Am scos de pe capacul portbagajului literele cu numele masinii si inscriptionare cilindree. Imi place mai mult cum da asa curat.

Link către comentariu

Singur singurel... printr-o metonda originala... zic eu... Am luat un pai de suc l-am turtit sa fie mai lat si l-am bagat pe sub litere. Am taiat mai mult cu el banda dublu adezia cu care sunt prinse.

Dupa aceea am dat cu polish sa elimin si resturile de banda... Dupa care am polishat tot capacul pe suprafata mai mare ca sa nu se mai observe nimic :scratch: ff simplu.

Modificat de TIR
Link către comentariu

Au venit toate celelalte elemente... si am timp liber am zis sa le montez pe masina...

Am montat

1. capace oglinzi cromate

2. manere cromate

3. grila de sub numar fata cromata

4. ornament la portbagaj cromat

dsc01795xe9.th.jpg dsc01796cd7.th.jpg dsc01797rz1.th.jpg dsc01798bz3.th.jpg dsc01799ws4.th.jpg

dsc01801ox1.th.jpg dsc01802hi2.th.jpg dsc01805mm8.th.jpg dsc01804el5.th.jpg dsc01803tp0.th.jpg

Urmeaza jantele

Link către comentariu

A venit si eleronul dupa ce a fost montat de vreo 2 ori ca nu au reusit desteptii aia sa il lipeasca bine.

Si am reusit sa montez si capetele de evacuare de GTI (multumesc pentru ele lui SB 20 WOB) el nu mai avea nevoie de ele :icon_thumright:

Dupa multe cautari a iesit cum imi place mie si sunt super multumit.

dsc02073rf3.th.jpg

dsc02089sj9.th.jpg dsc02090pq2.th.jpg

dsc02091gn0.th.jpg dsc02092hp0.th.jpg

Astept ceva pareri sugestii :offtopic:

Modificat de TIR
Link către comentariu

de apreciat modificarile la masina,nu este nimic deranjant la ea

te`ai gandit la o suspensie sport?sau nu merita?

pentru bara spate nu ai gasit nimic?nu iti place bara de la passat r36?

Link către comentariu

Salut!

Frumoasa masina, poti sa-mi spui te rog de unde si cat ai dat pe manere+oglinzi.

Am facut si eu niste modificari si as vrea sa-mi pun si eu manere+oglinzi si folie pe geamuri.

P.S. : Am pus jante si un dvd player.

post-12589-1193936804_thumb.jpg

Link către comentariu
de apreciat modificarile la masina,nu este nimic deranjant la ea

te`ai gandit la o suspensie sport?sau nu merita?

pentru bara spate nu ai gasit nimic?nu iti place bara de la passat r36?

Ba da m-am gandit la suspensie da nu mai este cazul acuma... la vara sigur o sa pun. Pe spate mi-ai citit gandurile clar o sa urmeze bara de passat r36 de cand o astept :) nu iti dai seama.

M-am orientat si la cei de la caractere da sincer nu prea este ce caut eu si dureaza mult cu livrarea.

Salut!

Frumoasa masina, poti sa-mi spui te rog de unde si cat ai dat pe manere+oglinzi.

Am facut si eu niste modificari si as vrea sa-mi pun si eu manere+oglinzi si folie pe geamuri.

Foarte frumoase jantele nu am nici o treaba... cred ca atunci cand o sa mai apara lume multa cu model ca al meu o sa fac si eu interiorul negru.

Pentru manere si oglinzi dami un PM.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!