Jump to content

Volkswagen Passat 3c 2006 Highline 2.0 Tdi 170CP


TIR

Postare recomandată

mersi ECL :lol: o sa apara si versiune dea 170 de cai din cate stiu eu. (poate criza scade si pretul) oricum daca imi iau cc vreau sa il cobor mai mult de cat e el deja din fabrica:)

ca sa iti raspund la intrebare apasa pe link-ul din semnatura mea...

Link către comentariu
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TIR

    115

  • AaronNel

    9

  • rZv

    8

  • B_U_T

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

TIR, e super masina ta. S-o stapanesti sanatos si sa nu ai nicio problema cu ea.

In legatura cu CC-ul de 170 de cai, eu vad pe site-ul Vw ca este deja si costa 26316 E cu DSG.

P.S. Lasa-mi un PM daca te hotarasti sa o vinzi.

Link către comentariu
  • 2 months later...

Sal,

Daca tot ai montat bara de R36 nu esti dispus sa vinzi Proiectoarele de ceata de pe cea veche cele cu lupa ?

Ca eu as vrea sa pun Xenon pe proiectoare .

Astept raspuns .

Link către comentariu

Misto masina fi sta bine la capitolul dotari din ce vad.

Sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

Masina e de vis....

Ce sa zici nici nu am cuvinte...

Sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara incidente

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Marfa de marfa masina, jos palaria frate!!! :rolleyes: Nu esti normal man cati bani ai bagat in ea :D , dar clar ca a meritat, a iesit ceva unic!!! Iti mai dau io o sugestie, asa ca sa fie cu capac si sa rupi definitiv gura targului: maneta schimbator de viteze cu cifrele vitezelor si inelul din jurul lor iluminate in rosu (sau ce culoare vrei tu, din ce este).... :) Eeeeee.....ai mai vazut asa ceva? Ce zici? Baftoi maxim in continuare..... ;)

Link către comentariu

Sincer ma gandeam si eu la chestia aia :somnmare: am vazut... da nu prea seamana cu cel original ;)

Link către comentariu
  • 1 month later...
Mihai.Nechifor

No comment pentru masina..se vede pasiunea, dar cred ca ar trebui completat cu asta daca nu vei trece la CC

post-26988-1240638978_thumb.jpg

Link către comentariu

nu merge cu bara fata :) o sa fie tot de R36... da as vrea sa trec la cc dar mai tarziu

Link către comentariu
  • 4 months later...
  • 2 months later...

TIR, siteul din semnatura ta sper ca e in lucru ca m-am tavalit de ras cand am intrat pe el:

cica "Cum cumpar?"

"Ma hotarasc ce vreau si sun sa fac comanda. Platesc si dau adresa unde sa imi livreze comanda

Dupa ce primesc ce am comandat ori ma bucur ori plang" :Driver:)))))

Link către comentariu

cred ca se vede bine ca in lucru... dar oricum nu prea isi avrea rost postu aici

Modificat de R_a_z_v_a_n
Link către comentariu

Salut TIR.Nu am inteles pana la urma daca ai vandut-o sau nu. Ai inlocuit-o cu un CC pana la urma? :nono:

Link către comentariu

Salut. nu masina este tot la mine mi-am luat o a doua masina... am terminat leasing-ul la ea luna asta... mai trebuie sa fac acte nebunii si o inscriu... as vrea sa o dau dupa aceea... si sa trec la alta marca :nono:

Link către comentariu

Printre cele mai interesante topic-uri p care le-am citit :D Nu pot sa zic ca passatul de pe prima pagina nu era frumos dar cel din prezent e superb! Cat mai multi km fara incidente iti doresc! Vreau sa te intreb si eu ceva in legatura cu comutatorul de lumini.As vrea sa imi montez modulul leaving home (Skoda mea nu are numa coming home :( ) si sa schimb si comutatorul,sa pot activa functia cand pun pe AUTO(cum e la passatul tau de ex.) .Modul am gasit dar fara comutator.Imi poti da un sfat de unde as putea gasi modul cu tot cu comutator (preferabil ar fi de CC) :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Uite niste poze cu un Passat 2.0 TDI cu pachet de styling de R36 .

Asta in cazul in care mai ai de gand sa continui proictul .

Observati ca spoilerul din spate este prevazut cu evacuare doar pe partea stanga .

post-20331-1260864750_thumb.jpg

post-20331-1260864757_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 5 months later...
N-ai pentru ce. De abia am reusit sa fac pozele ca nu iti mai dezlipeai mana de el :)

Nu cred mai e nevoie sa-ti mai zic inca odata ca arata foarte foarte tare.

As vrea pe viitor sa cumpar un volan de Golf VI gti fara comenzi pe el sa il montez pe un passat b6,stie cineva daca as putea intimpina dificultati la montare(gen nu se potriveste pe masina sau sa am probleme cu firele de la airbag)?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!