Jump to content

Inlocuire oglinda Fabia cu oglinda de Octavia


tzep
 Share

Postare recomandată

Daca s-a mai discutat cumva problema in alt topic imi cer scuze, dar nu l-am gasit.

Intrebarea mea este daca se poate inlocui oglinda din dreapta de la fabia, cu una de octavia I, pt ca la OI din cate imi amintesc eu, ambele oglinzi sunt egale ca dimensiuni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Teoretic sigur ca se poate. Sunt si pentru Fabia, din Anglia

Modificat de bebeko
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca tot s-a deschis topicul asta, si eu as fi interesat sa imi pun oglinzi heliomate. atunci intrebarea mea este, se potrivesc oglinzile de la fabia cu cele de la octavia1, golf 4 si probabil alte modele. eventual sa le masuram :) si atunci vom stii precis.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

A verificat cineva? Se potrivesc oglinzile de Golf 4, Oct 1 la Fabia 1? Sau cele de noul Polo cu semnalizare pe ele?...

Modificat de fabro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut o plimbare in seara asta si am observat/studiat ochiometric parcate una langa alta 2 golfuri IV, 1 octavia I si chiar un passat model 2000 si un pic. Mai incolo era un polo din2004/2005. Parca, parca ar merge oarece imprumuturi de oglinzi intre ele. Practic, nu teoretic. De cand am scris postul anterior cel putin 40 de forumisti au citit topicul, 0 conesseuri...

Modificat de fabro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

si eu as vrea sa o schimb pe cea din dreapta,mi se pare cam mica nu ma obisnuiesc cu ea un meserias mia spus ca pot sa ii pun una de golf 4 ca el a mai pus la cateva dar nu prea am incredere in service-urile de la coltul blocului ,iar in alta parte miau spus ca nu se poate:-??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

si pe mine ma intereseaza sa imi pun sticla heliomata la oglinzile mele, in curand sper sa am timp sa verific niste sticle de golf 4, daca se potrivesc o sa va anunt si o sa fac si un DIY pt asta, ca forma potrivesc, sunt la fel, dar inca nu am desfacut una de golf sa vad daca are acelasi sistem de prindere, sper sa ma ajute mecanicul meu cu niste oglinzi de golf si sa fac verificarea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!