Jump to content

Este Posibil Sa Pui Pe Un Mk 2 Fata De Mk 3 ?


B93DCR
 Share

Postare recomandată

In primul rand salut toti forumistii. Si vin cu o intrebare relativ stupida: Este posibil sa montezi "fata"de mk3 pe mk 2 ?Ex: aripi capota faruri etc. Pun aceasta intrebare datorita unei poze vazuta pe net .

Cu deosebita stima Robert

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

teoretic orice e posibil dar chiar vrei o struto-camila ???

Modificat de G60
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi k pe forum aici un golf 2 cu fatza de 4(nu mai stiu exact unde) :angry:, comentase cineva ca e ca in reclama la 206 cu elefentul :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

teoretic orice e posibil dar chiar vrei o struto-camila ???

In primul rand nu vreau sa transform masina intr-o struto-camila :) . Doar vreau sa ii dau un Look mai nou B) .

Si in al doilea rand stiu ca orice este posibil,dar trebuie sa mai arate si bine nu :) ?

Modificat de B93DCR
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca am vazut si eu ceva poze de la un tuning show cu un G2 cu fata de G3.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De posibil este posibil. Din fiare poti face multe, un ex. este o dacia 1300 cu fata de golf 4 care avea totul la locul ei. Dupa un timp si alti "smecheri" au vrut dacie care sa arate ca un golf si le-a iesit o mare uratenie. Trebuie facut la cineva care se pricepe nu la toti carpacii sau in spatele blocului.

Acum au inceput si cei cu loganurile sa isi puna angel-eyes si arata destul de rau :)

Succes la schimbare :)

post-4022-1171976201_thumb.jpg

post-4022-1171976241_thumb.jpg

post-4022-1171976326_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi k pe forum aici un golf 2 cu fatza de 4(nu mai stiu exact unde) :D, comentase cineva ca e ca in reclama la 206 cu elefentul :D

era mk1 :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fratzilor, cum zicea cineva mai sus....reclama la peugeot era un pamflet..nu o luatzi ad literam.... :D

fratzilor, cum zicea cineva mai sus....reclama la peugeot era un pamflet..nu o luatzi ad literam.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va multumesc mult pentru parerile voastre :D .....Dar pe mine ma interesa ceva mai practic :D : Daca aripile de mk 3 intra in gaurile originale de mk 2 si daca nu cam ce trebuie rectificat la ele la fel si cu masca si farurile. Ma intereseaza mai ales daca trebuie sa "tai calumea" :D din golful meu sau mai dai o gaura acolo mai indoiesti aici,ceva de genul asta.

Sa vedem cum arata o struto-camila :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu zic sa te lasi de traba asta.

mai bine il vinzi si mai pui jos un banutz si iti iei direc golf 3 ;)

ce am vazut pe net, la nemtzi un golf 3 cu fatza de golf 2 cu masca cu 2 faruri ..si arata perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va multumesc mult pentru parerile voastre :P .....Dar pe mine ma interesa ceva mai practic :P : Daca aripile de mk 3 intra in gaurile originale de mk 2 si daca nu cam ce trebuie rectificat la ele la fel si cu masca si farurile. Ma intereseaza mai ales daca trebuie sa "tai calumea" :P din golful meu sau mai dai o gaura acolo mai indoiesti aici,ceva de genul asta.

Sa vedem cum arata o struto-camila :P

Ordinea logica ar fi sa incepi cu punerea la punct din punct de vedere tehnic. Dupa care te poti gandi la un nou ''look''.

Cu deosebita stima, Xanu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!