Jump to content

Dupa multe cautari....Golf IV Variant Special


Inginerul

Postare recomandată

Frumoasa domnule :rolleyes:

Felicitari ! Sa te poarte pe unde doresti sanatos si fara probleme de orice natura.

Numai bine.

Link către comentariu

felicitari de achizitie,colega.dar nu ma pot abtine sa nu te intreb de ce nu ai luat unele cu led sau gen lexus in banii aia?

oricum ar fi sa le stapaneasca fericita ''brotacica'' ta.

btw :D cum se integreaza esteticul in bv?

Link către comentariu

Nu am luat unele cu led pentru ca absolut toate modelele cu led sunt sub orice critica, pe langa faptul ca par a fi facute pe vapor.

Gen lexus, nu-mi plac ;) Sa nu le vad.

Mersi. Sa le stapaneasca fericita :D

Esteticu ? Foarte bine. Joia trecuta l-am dus la prima intalnire vwforum din brasov. Ne mai intalnim din cand in cand, chiar ieri m-a ajutat intr-o situatie mai mult decat dificila, ocazie cu care ii multumesc inca o data.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ieri, brotacica mea a avut onoarea de a fi masina oficiala a miresei. Asadar am impodobit-o cum se cuvine si-am plecat la drum :Driver:

Din pacate a plouat toata ziua si s-a cam murdarit :)

DSCF2426.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Nicio veste despre bandouri, sau nu vrei sa vedem si noi schimbarea ?

Ziceai ca ai batut palma cu un vopsitor. Ceva noutati ?

:offtopic:

Link către comentariu

Nici o veste deocamdata :D

E un friiiiiiiig afara......

Si plus de asta sunt intr-o situatie familiala dificila si am mare nevoie de masina.

Mai astept sa se mai incalzeasca putin afara totusi. E prea frig si mi-e teama ca nu se va usca vopseaua cum trebuie.

Link către comentariu

Respect Inginere!Felicitari...frumoasa brotacica...spor la tuning!:D

Cu stima,

Alex Filip

(DJ 27 KID)

Link către comentariu

Multumesc Alex :) Pot sa spun ca te admir si eu pentru entiziasmul de care dai dovada si dragostea fata de masina ta. Sa te poarte sanatos si sa ai mare grija de ea dupa ce vei lua permisul. :D

Astazi m-am trezit cu o mare doza de harnicie, am baut o cafea si dupa ce-am rezolvat ceva treburi m-am apucat de treaba. Am muncit sa-mi reconditionez tempomatul cumparat de adi_bm, caruia tin sa-i multumesc. Nenorocitii de la firma de dezmembrari i-au vandut un tempomat cu o ureche de prindere rupta. Norocul meu a fost ca am primit mai demult cadou o maneta fara tempomat, asa ca dupa 2 ore de munca am reusit sa schimb carcasele intre ele. Rezultatul si urechea despre care vorbesc se vad in pozele de mai jos :D

Acum brotacica mea asteapta sa-i fie montat tempomatul :D

DSCF2599.jpg

DSCF2601.jpg

Link către comentariu
  • 2 months later...

arata bine masina shade bine cu jantele astea si cu geamuri negre - verzui , voi cam venerati masina :icon_thumright:

Link către comentariu

Domnu' inginer ai montat tempomatul pana la urma, e vreo diferenta la condus :lol: , la consum?

Link către comentariu

faina masinuta ....sa o stapanaesti sanatos fara puncte pe "legitimatie" :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
arata bine masina shade bine cu jantele astea si cu geamuri negre - verzui , voi cam venerati masina :D

O veneram ? Nicidecum :P Dar o iubim ;)

Domnu' inginer ai montat tempomatul pana la urma, e vreo diferenta la condus :lol: , la consum?

Nu l-am montat inca. Am avut mari probleme......sentimentale ca sa zic asa :D

faina masinuta ....sa o stapanaesti sanatos fara puncte pe "legitimatie" ;)

Multumesc. Nu prea e cuminte. Am deja 7 puncte de penalizare. Traiasca militia romana. Multa......din partea mea :)

Link către comentariu

:) hoooopa da ce bine arati domnu inginer :D :lol:

Modificat de Brabus
Link către comentariu
Drift cu prietena? :)

Da. Prietena mea era in dreapta cand faceam drifturi :D (Am inteles aluzia ta, sau iluzia, cum vrei s-o iei :lol: )

;) hoooopa da ce bine arati domnu inginer :lol: :lol:

Nu-i asa ? :D

Link către comentariu

Injinere, ni s-a uscat gura de cat ti-am cantat la multi ani pe topicul ala :)

Hai sa traiesti!

Link către comentariu

La multi ani Mihaita!! (ti-am zis si dincolo dar vorba lu sefu, nu prea tragi cu ochiul).

Acum ca sa te cert... Astept poze cu:

1. Tempomat montat si functional

2. Bandouri (si eventual manere) in culoarea caroseriei

Ce naiba, incep sa cred ca nu meriti nicku Injineru'...

Link către comentariu

la multi ani si din partea mea!

pentru mine daca masina are mai mult de 2 usi inseamna ca are ceva in plus, nu prea sunt pe gustul meu. ai spus mai demult ca la G4 ii sta bine si variant, aici iti dau dreptate. daca as avea nevoie de un break sunt sigur ca as cauta tot un G4 variant. numai bine.

Link către comentariu
Injinere, ni s-a uscat gura de cat ti-am cantat la multi ani pe topicul ala :rolleyes:

Hai sa traiesti!

L-am citit, v-am multumit si acolo, va multumesc si aici :) Numai bine ! :)

La multi ani Mihaita!! (ti-am zis si dincolo dar vorba lu sefu, nu prea tragi cu ochiul).

Acum ca sa te cert... Astept poze cu:

1. Tempomat montat si functional

2. Bandouri (si eventual manere) in culoarea caroseriei

Ce naiba, incep sa cred ca nu meriti nicku Injineru'...

Da Vali, si eu astept acele poze :lol: Nu prea am timp asta e problema :D Mersi de urari Vali. Sa fii iubit :)

la multi ani si din partea mea!

pentru mine daca masina are mai mult de 2 usi inseamna ca are ceva in plus, nu prea sunt pe gustul meu. ai spus mai demult ca la G4 ii sta bine si variant, aici iti dau dreptate. daca as avea nevoie de un break sunt sigur ca as cauta tot un G4 variant. numai bine.

Am spus da. Si ma bucur ca esti macar partial de acord cu mine. Multumesc si de urari. Asemenea iti doresc :)

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!