Jump to content

Dupa multe cautari....Golf IV Variant Special


Inginerul

Postare recomandată

N-am cd de navigatie la el. Am cumparat azi un cd de curatare lentile si....surpriza :blink:

Dupa ce l-am lasat sa cante acolo vreo ora si ceva, acum citeste toate cd-urile :lol: Traiasca :offtopic:

Link către comentariu

Navigatia :frigbaitata:

DSCF2363.jpg

Literele "GOLF" si "TDI"

DSCF2364.jpg

Modificat de Inginerul
Link către comentariu

Multumesc WNS si AlexG4 :frigbaitata:

Urmeaza astea, daca mai apuc luni licitatia :lol:

RLG4Varirotweiss1Kopie.jpg

Modificat de Inginerul
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

In caz ca mai citeste cineva si pe-aici, brotacica mea a primit azi un cadou special pe care si-l dorea ea demult, si-anume lampile de mai sus :)

Poze.....maine :lol:

Link către comentariu
In caz ca mai citeste cineva si pe-aici, brotacica mea a primit azi un cadou special pe care si-l dorea ea demult, si-anume lampile de mai sus :)

Poze.....maine :lol:

frumos , da tare frumos, deci nu sunt numai eu indragostit de un Golf 4 Variant , tine-o tot asa V-DUB rullzz;

Link către comentariu

daca vrei iti pot face o copie dupa cd-ul meu :) am si altele care nu mi-au mers poate tie iti merg le-am laut de pe net.

Link către comentariu

Multumesc tracto. Nu am antena GPS, deci nu merge navigatia :icon_cool:

Am sperat ca azi nu mai ploua si-o spal putin inainte ;) Maine se transforma in maine ;)

Am schimbat si rotile cu cele de iarna :P

Un link pentru tine WNS. http://www.e-jante.ro/index.php?option=com...&Itemid=125

Link către comentariu

Si......lampile :lol: N-am apucat sa spal masina azi c-am fost la intalnirea vwforum si-am stat cam mult, poate apuc maine dupa ce ies de la servici si ii fac niste poze sa vedeti cum arata pe masina. Personal sunt foarte multumit, arata foarte bine, mai ales ca masina este alba.

DSCF2372.jpg

Link către comentariu

foarte frumoase

se vede ca esti o persoana care i-si iubeste masina.

daca ar fi toti ca tine, nu ti-ar mai fi frica cand cumperi o masina sh

eu am cumparat una, bine la bani mai putini dar au trebuit 2 sapt sa reusesc sa fac curat in ea, si inca tot mai am, zici ca au stat porcii in ea si nu mai pui ca a fost condusa si de o femeie.

cand vin in brasov la neamuri o sa te contactez sa-ti vad si eu splendoarea.

bafta si tine-o tot asa!

Link către comentariu

femeile n-au timp de masini! daca oglinda este curata nu mai conteaza restul. ce! masina mai are si altceva?? :excl: :salut:

inginere!

sa le stapanesti sanatos!

hai sa le vedem si noi, ca doar nu dureaza asa mult pusul...

Link către comentariu

Bravo Inginere! Imi place foarte mult, mai ales ca e alba. Se vede ca o iubesti. S-o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

Ma nene, ne rugam de tine cu pozele alea :P Glumesc! Foarte tare ... si totusi ... poze :P

Manerele si bandourile mai dureaza? Ai vazut cum au iesit ale lui WNS? :P De belea, la cat a frecat la ele era chiar pacat :P

Link către comentariu

@inginerul: foarte tari stopurile. or fi modelul asta si de GIV hatchback?

@bamse: Bamse, ti-ai pus angel eyes la Bora? Poate si ceva xenoane?

Link către comentariu

pai...sa revenim. oare se fac stopuri modelul acela si ptr g4 hb?

si apropode poze...daca nu faci tu, te prind eu cand trec prin BV si iti fac eu pozele alea...:P

Modificat de SIT
Link către comentariu

Ce model? Cu rosu si alb? Da, se fabrica si pentru Golf 4 scurt, iti dau si codurile:

stanga: 1J6945095BA

dreapta: 1J6945096BB

Link către comentariu

Multumesc tuturor :lol:

Sunt tare mandru de brotacica mea.

Stopurile au costat aproape o avere, dar de cand am luat-o mi-am spus ca trebuie sa le schimb, ulterior am aflat pretul si m-am speriat :lol:

Incet incet am pus ban pe ban si intr-un final, dupa cautari pe ebay si pe la magazine de piese, magazine de dezmembrari si alte locuri, m-am hotarat :lol:

Le-am cumparat noi. Au costat peste 500 de ron, tracto. Multi prieteni mi-au spus ca sunt nebun, dar mie mi-au placut foarte mult si imi plac in continuare. De altfel nu regret deloc investitia.

Poze nu am facut inca pentru ca avem un deces in familie si brotacica a fost tot pe drumuri si murdara, dar promit c-o sa fac. N-o sa va dezamagesc.

Modificat de Inginerul
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!