Jump to content

Dupa multe cautari....Golf IV Variant Special


Inginerul

Postare recomandată

Ce-mi recomandati sa-i fac la exterior ? La niste pleoape ma gandeam pentru inceput.

Link către comentariu

nu stiu daca avem voie sa vorbim d "personalizare" aici unde prezinti masina.dar,dada...pleoape si grila. si eu incep caurand.

post-4080-1170778336_thumb.jpg cam asa ceva! desi eu prefer grila asta post-4080-1170778479_thumb.jpg

tu la ce te gandesti :) ?

Link către comentariu

sincer,la o vopsitorie.mie frica de moderatorii(the dark side of the force) ca se iau de noi :-s ca suntem cam off`topic :D .ne scuzati atunci... :)

Link către comentariu
Ce-mi recomandati sa-i fac la exterior ? La niste pleoape ma gandeam pentru inceput.

Niste "Angel Eyes" ar fi faini pentru el. ;)

Link către comentariu
s-o stapanesti sanatos si bine ai venit in clubul variant axr!

:P Multumesc la fel.

Link către comentariu

Ar trebui sa facem si noi o intalnire in genul celor de la "2 Door Squad" :P Ce ziceti de un "Variant Cartel" ? :P

Link către comentariu
  • Administrator
Ar trebui sa facem si noi o intalnire in genul celor de la "2 Door Squad" :lol: Ce ziceti de un "Variant Cartel" ? ;)

Interesanta propunerea . ;)

Link către comentariu

Sa "voteze" mai multi si deschidem topic la Intalniri ca sa stabilim. :lol:

Link către comentariu
  • Administrator
eu am pleoape dar nu sh unde sa le vopsesc si cat ma costa ai idee?

100 Eu . Vopsit pleoape + bandouri .

Link către comentariu

Saptamana asta cumpar pleoape. Posed tub cu vopsea, ceva experienta asa ca voi face singur operatiunea si o sa postez aici sa vedeti ce mi-a iesit. ;)

Link către comentariu

Carrefour, metro, selgros sau in general la magazine de piese auto. Cel mai sigur du-te pe lunga colt cu de mijloc, e acolo un atelier care prepara vopsea pe calculator. S-ar putea sa-ti faca si un spray cu vopsea. Incearca

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Masinuta mea a primit un sticker vwforum.ro argintiu si e foarte mandra ;). De ziua mea a primit un breloc original vw. Saptamana viitoare va primi jantele din imagine. Sunt pe 15" si modelul se numeste avus II. O sa fie tare fericita :Driver: ;)

post-10294-1172844420_thumb.jpg

post-10294-1172845140_thumb.jpg

Modificat de Inginerul
Link către comentariu

hai k incet incet masinuta ta incepe sa prinda viata si sa arate pe zi ce trece tot mai bine. Vezi ca ai uitat sa amintesti de noul manson primit :D

Pleoapele sunt cu gaura pt semnalizare?

Modificat de cosmin brici
Link către comentariu

Nu le-am mai cumparat ;). M-am gadit mai bine si parca as vrea mai intai un cd sau un head unit after market. Inca stau in dubii.

Link către comentariu
Masinuta mea a primit un sticker vwforum.ro argintiu si e foarte mandra :). De ziua mea a primit un breloc original vw. Saptamana viitoare va primi jantele din imagine. Sunt pe 15" si modelul se numeste avus II. O sa fie tare fericita :D :D

de unde ai facut rost de jante si cat te-au costat?

Link către comentariu

De la cineva de pe forum. Am negociat 1200 de ron cu tot cu cauciucuri goodyear. Daca te intereseaza am vazut in targ la Tarlungeni 4 jante ca cele din imagine doar ca pe 15 cu cauciucuri continental de vara la 300 de euro toate 4. Janta din poza e pe 17 dar cele care le-am vazut erau identice doar ca erau pe 15.

Ma gandesc foarte serios sa-i fac cadou si head unit-ul din imagine. Ce parere aveti, se potriveste cu restul bordului ? Acesta e criteriul pentru care l-am ales.

post-10294-1172991623_thumb.jpg

post-10294-1172992059_thumb.jpg

Modificat de Inginerul
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

In sfarsit ieri a primit cadoul, pentru ca a fost cuminte si nu mi-a facut probleme pana acum. :) Daca ramane cuminte mai urmeaza si altele ;)

post-10294-1174214860_thumb.jpg

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!