Jump to content

Angel Eyes


Clydeman
 Share

Postare recomandată

Angel eyes pt faruri de O2 cu xenon exista? daca da, de unde pot fi procurate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

am primit un mesaj pe hi5 de la cineva in care ma intreaba daca sunt interesat de angel eyes pt o2,defapt este un kit care costa 250 de ron si manopera 150-200 pt ca demonteaza farul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Angel eyes pt faruri de O2 cu xenon exista? daca da, de unde pot fi procurate?

ia uite Aici. Are unu` pus pe O2. Sunt si poze in pagina 3 primul post de sus. Intra in legatura cu el. Succes.

In alt POST - in speta nr. 4, gasesti o propunere de angel eyes cu poza cu tot de la cineva din bucuresti

Modificat de godoroja
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as incerca sa desfac sa fac interior negru si apoi sa pun un angel pe cel cu xenon dar imi e ca nu o sa imi placa ce iese si cred ca o sa caut la skoda un far spart si sa vad daca iese ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...fie vorba intre noi,nimic nu se compara cu farurile de bmw(cu AE)! la vw,skoda,audi si altele parca nu sunt la locul lor!sfat: vreti angel eyes? vindeti-va skoda si luat bmw!!

Moderator:Te rog sa ramai "on topic". Altii au primit deja WARNING pentru astfel de derapaje. Pentru moment ai un WARNING verbal.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@garfield - nu sunt de pare cu tine .. cine vrea isi pune .. eu am pe passat am vazut si pe a4 , polo, golf , opel,.. etc .. si multe altele .. ptr mine a fost un moft .. ca nu am putut sa imi iau bmw si mi-am luat "passat bmw"

Moderator: Atentionarea de mai sus, este valabila si pentru tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Am vazut astazi pe o skoda neagra,aratau binisor.Daca stiti cine monteaza asa ceva ,trimite-ti-mi si mie mail pls pls pls

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Va rog sa luati in calcul 3 lucruri cand va ganditi la AA:

1. Reduc un pic intensitatea luminoasa (la faruri cu reflector) - prin aceea ca blocheaza o parte din zona activa a oglinzii. Asta inseamna luminozitate redusa (estimez cca 5%)

2. Este un circuit ridicator de tensiune, la care trebuie sa aveti grija pt zgomot electric si scapari de inalta in ciruitele electronice.

3 Sunt cam kitch. Iata mai jos definitia, si cred ca sunteti de acord ca am dreptate... copia e inferioara pt ca:

a. este o improvizatie (se vede zona neagra a electrozilor tubului

b. este incorecta dpv optic

c. este o "carpeala" lipita cu adeziv.

d. la BMW, farurile cu AA au intotdeauna lupa si AA este in afara fluxului luminos al farului... plus ca arata cum trebuie si e staple-ul marcii.

Kitsch /kɪtʃ/ is a term of German or Yiddish origin that has been used to categorize art that is considered an inferior, tasteless copy of an existing style. The term is also used more loosely in referring to any art that is pretentious to the point of being in bad taste, and also commercially produced items that are considered trite or crass.

In fine, degustibus non discutandum...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A cam trecut vremea lor. Acum au aparut ledurile ca lamele de cutit sau satar (satir).

Dar pentru cine vrea, fara sa fac reclama, dau dintr-un citat: "Sunt facute custom si implica dezlipirea geamului farului. Daca doreste cineva , detalii despre contact , in PM. Este un pustiulica de treaba. Au costat 80 ron, cu tot cu montaj bineinteles.... "

Si arata cam asa:

37352083qg9.jpg

90618710hr6.jpg

Modificat de xxnelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

dau la schimb faruri de octavia II cu angel eyes, pe unele stock :)

Te rog citeste regulamentul - nu ai voie sa pui anunturi in ariile tehnice. Inteleg ca nu ai cum posta (inca), dar... daca mai faci asta, o sa primesti warning.

Am pastrat restul mesajului pt ca este on-topic... parerea mea e ca anuntul spune multe :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!