Jump to content

Martor usa deschisa


C o s m i n
 Share

Postare recomandată

salut! are idee careva daca trebuie activat martorul pt portiera deschisa? de cand am luat masina nu am vazut sa isi faca aparitia la deschiderea portierei...nici macar pe bc nu imi scrie cand e portiera deschisa..se aprinde doar becul din portiera cand e deschisa! e posibil sa nu am modul asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • C o s m i n

    31

  • calin_bm

    7

  • Rumplestilskin

    7

  • F l o r i n

    7

nu, nu stie la anul tau sa arate usa deschisa pe bord sau pe afisajul calculatorului de bord.

 

ca sa iti afiseze, ai cam multe de schimbat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e din 2000 luna 10 highline..totusi pe vag imi apare martorul in bord..am vazut la cineva la un passat dar putin mai vechi fata de al meu si afisa! dar totusi cam ce ar trebui sa fac ? macar sa imi fac o idee sa stiu daca sa o las balta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In primul rand iti trebuie alt cluster. Clusterul de B5 nu stie de usi deschise. 

Poate ai vazut martorul de portbagaj. E singurul care il poate afisa clusterul de B5.

Dar s-a mai explicat asta in topic. De ce nu citesti???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai nici ala nu il afiseaza :)) cred ca am omis unde s-a explicat ca am tot citit pana acum ! daca vedeam nu mai intrebam!oricum ms mult de informatie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

e din 2000 luna 10 highline..totusi pe vag imi apare martorul in bord..am vazut la cineva la un passat dar putin mai vechi fata de al meu si afisa! dar totusi cam ce ar trebui sa fac ? macar sa imi fac o idee sa stiu daca sa o las balta :)

 

noi le cam stim pe astea.... nu afiseaza Passat-ul mai vechi ca al tau. Ci numai B5,5 - incepand din 2001. 

 

la portbagaj - switch defect, cel mai probabil.

 

altfel - alte ceasuri, modificari s.a.m.d. - daca nu costurile sunt o problema, se poate face.... daca te intereseaza sa faci ceva fara inlocuire de componente - nu ai ce sa faci, in cazul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

clar o las balta! oricum sunt ceva costuri pt ceva ce nu afecteaza cu nimic! multumesc frumos florin!o zi buna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!