Jump to content

Cadrane Bord


alexandru16
 Share

Postare recomandată

Stie cineva unde gasesc niste cadrane de bord diferite de cele de serie ? si niste inele pt cadrane ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare

Scuze de OFF TOPIC

Am sunat la proxenon si au zis ca nu mai au pe stoc. Stie cineva de unde se pot procura ceasuri plasma pentru golf 3?

multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cadrane, bord cu plasma culoare verde sau albastru

5 mil sau 4 mil cu bord la schimb(cu turometru)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am sunat la proxenon si au zis ca nu mai au pe stoc. Stie cineva de unde se pot procura ceasuri plasma pentru golf 3?

multumesc anticipat.

Intra pe www.autoaccesorii.ro si gasesti acolo cadrane cu plasma pt. mai multe tipuri, inclusiv VW Golf III benzina - 220 km/h 7200 rpm. Pretul e de 257 Lei. Din pacate se pare ca nu au si pt. diesel, ca ma interesa si pe mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Intra pe www.autoaccesorii.ro si gasesti acolo cadrane cu plasma pt. mai multe tipuri, inclusiv VW Golf III benzina - 220 km/h 7200 rpm. Pretul e de 257 Lei. Din pacate se pare ca nu au si pt. diesel, ca ma interesa si pe mine.

ai luat legatura cu acel magazin?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salutare.Ieri am facut o prostie!Am spart un LCD-ul de la bord,ceL care arata consumul (MFA).Cine are la vanzare asa ceva pt masina din descriere?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!