Jump to content

Schimbare Hayon


sfigmo
 Share

Postare recomandată

Salutare,

am avut un mic incident de curand...o mica "neintelegere" cu o remorca de camion...ca rezultat mi s-a deformat urat usa portbagajului si luneta sparta...CASCO imi da schimbare...masina mea e variant, B5...stie cineva daca usa de portbagaj de la B5.5 se potriveste pe modelul meu? nu de alta dar am gasit in dezmembrari doar usa de B5.5...mersi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se prea poate sa potriveasca... tot ce pot sa-ti spun este ca eu am vazut un B5 variant, cu portbagaj de B5.5.... tipul respectiv schimbase si stopurile si pusese tot de B5.5. Cel mai sigur intreaba si tu la un ateier de tinichigerie sau la un magazin de piese auto.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu ca era chiar pe aici pe forum un Passat B5 cu stopuri de B5.5

mai cauta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu ca era chiar pe aici pe forum un Passat B5 cu stopuri de B5.5

mai cauta

Am rezolvat...mersi...am gasit de B5 pana la urma...ca informatie generala, usile se potrivesc intre ele doar ca trebuie niste modificari la sistemul electric de actionare a clantei portbagajului...topicul se poate inchide.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Buna , tocmai am fost lovit in spate de un neatent;pagube:bara,spoiler,hayon ;masina e Passat variant din 2003;m-ar interesa in primul rand un hayon(de preferiunta gri argintiu) complet adica cu tot cu luneta ,mecanism stergator,lampa frana.Si de asemenea un stop dreapta ,ca si ala mi l-a distrus.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Nu are drepturi sa deschida un topic in aria comerciala. Poate doar contacta pe PM colegii care au la vanzare piese de genul asta sau dezmembrari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!