Jump to content

Inca un Golf GTI


OvidiuV

Postare recomandată

Dar cu parbrizu' cum reusesti? Ca nu ai nasu' mare. :D

din cauza atacului la baioneta, executat scurt si decisiv..ca la Sm

Link către comentariu
  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • OvidiuV

    97

  • Bogdan_wrc

    31

  • cristi_407

    13

  • anorganix

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Cristi_407 Ohh, da! Este diferenta mare. Pe curbe evident. Iar montajul diferentialului a fost efectuat impecabil. Cred ca am fost primul din tara care a montat diferental pe DSG. Felicitari maxime mecanicului meu din Ploiesti!

Link către comentariu

@Cristi_407 Ohh, da! Este diferenta mare. Pe curbe evident. Iar montajul diferentialului a fost efectuat impecabil. Cred ca am fost primul din tara care a montat diferental pe DSG. Felicitari maxime mecanicului meu din Ploiesti!

La o plecare cu LC cum se comporta?Stiu ca esti primul de aia te si intreb..stiu ca ai mare grija de masina..eram curios :P

Link către comentariu

@Cristi_407 Sincer nu am facut nicio plecare de cand l-am pus. Nu ma intereseaza aspectul.

Wrc-ule inca nu sunt hotarat. De-asta si stau cam la mijloc deocamdata. :P

Modificat de OvidiuV
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Am facut azi ITP-ul. Cu catalizatorul de 100 de celule esti la limita cu testul de noxe. Noroc ca domnul de acolo a fost dragut si a "gadilat-o".

Link către comentariu
  • 1 month later...
nadir@boosted.ro

am trecut eu fara probleme cred ca domnu de acolo a gadilato doar ca sa para si el interesant!

Link către comentariu

Merci frumos! Masina a depasit 108000km si merge impecabil. Iarna asta nu am mai mers cu ea in fiecare zi. Dar de fiecare data cand o conduc ma reindragostesc ea. E bine sa faci o pauza din cand in cand sa o redescoperi.

Astept sa vina primvara sa-i montez sway-bar-urile si furtunase de metal la frane.

Link către comentariu
  • 4 months later...

Odata cu revizia si instalarea sway-bar-urilor, Catalin, mecanicul de la Lecaro m-a intrebat daca am curatat vreodata sita de la baia de ulei. Niciodata, i-am rapsuns.

A desfacut si puteti vedea singuri in poze ce se stransese acolo. Daca nu ati curatat niciodata sita aceea e bine sa o faceti, decat sa sa schimbati o chiulasa noua.

Instalarea sway-bar-urilor a fost ultimul lucru pe care l-a mai modificat la masina. Acum ma declar super multumit de cum merge masina. Am depasit 115000km si merge ca la inceput (de fapt mault mai bine).

post-9146-0-26616900-1308729652_thumb.jp

post-9146-0-25824500-1308729661_thumb.jp

post-9146-0-49642900-1308729668_thumb.jp

post-9146-0-52930000-1308729679_thumb.jp

post-9146-0-21318200-1308729699_thumb.jp

Link către comentariu
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Gata! Am vandut masina si cel mai mult ma bucur ca a ajuns pe mainile cuiva care o apreciaza si va avea grija de ea, asa cum am avut si eu.

Se poate inchide topicul. Multumesc.

Link către comentariu

Multumesc Ovidiu.

Masina e senzatie si e mai mult decat ingrijita. Voi deschide un topic dedicat

Link către comentariu

Exista deja inlocuitoarea, dar numai ca am 'sarit din barca'. Oricum tot pe aici o sa-mi perd vremea ;)

Merci Kirkus! Sa te bucuri de ea asa cum am facut-o si eu.

Modificat de OvidiuV
Link către comentariu

Si daca ai sarit din barca, nu e nici o problema :) Sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de ea :) Dar ce e? :D

Link către comentariu

Superb! Imi place la nebunie masina :) Daca vrei sa o faci "si mai" performance, ia legatura cu Revo Oradea, au facut 335i-ul unui prieten cu o reteta foarte simpla de aprox 420 hp. M3 killer de departe, stiu ca tu erai cu circuitul, mai putin drag racing, dar masina asta de care zic, merge 12.7 1/4 mila cu roti de strada si plecare fara launch control :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!