Jump to content

Audi S3


Vlad MHL

Postare recomandată

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vlad MHL

    205

  • nadir@boosted.ro

    89

  • Bogdan_wrc

    50

  • Adrian@revo

    39

Super tari filmuletele. Pe ala de la fifth gear il stiam, restul nu. Super tare S3. Sunt curios daca trece de 300CP cu remap.

peter muggianu declara 310 cai deci viitorul suna bine pt posesorii de s3

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

majoritatea tunerilor zic ca undeva intre 300 si 310 cai doar din soft!

@31.000 fara TVA ca alte taxe nu mai sunt ..... + vre-0 5-600 euro taxa pt prima inmatriculare!

Modificat de nadir
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

doamne oribile sunt masinile cu volan pe dreapta! .... adica interiorul nu imi place deloc si observ la acest s3 ca nu ai FOOTREST nasol moment!

Link către comentariu
doamne oribile sunt masinile cu volan pe dreapta! .... adica interiorul nu imi place deloc si observ la acest s3 ca nu ai FOOTREST nasol moment!

uita te mai bine colegu, are , se vede acolo in stinga un plastic negru mare si urit

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

crede-ma ca m0am suit in ea

imi sta un sfert de talpa pe plasticul ala MIC inghesuit si urat!

arata ca ......

Link către comentariu
crede-ma ca m0am suit in ea

imi sta un sfert de talpa pe plasticul ala MIC inghesuit si urat!

arata ca ......

pai trebuia sa dai si tu skiurile jos din picioare cind te ai urcat in masina :beerchug: :P

apropos, tu ai stat lejer in masina? adica daca am 1.90 stau cu gitul indoit sau stau ok?

Link către comentariu
crede-ma ca m0am suit in ea

imi sta un sfert de talpa pe plasticul ala MIC inghesuit si urat!

arata ca ......

What? Tu sigur ti-ai dat skiurile jos :Driver:, ca din poza de mai jos nu pare deloc mic acel footrest.

resizeofs3release3ez0.jpg

Link către comentariu

Cred ca nadir se referea la masinile cu volan pe dreapta. Alea au un footrest minuscul si inestetic.

Link către comentariu

:vaidecapulmeu: :offtopic: dar masina, masina cand iti vine ? :ninja:)))

glumeam..dar trebuia sa ai mereu postul asta, ca sa te oftic..ca sunt invidios :blink: :cheers:

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

@ BBM da eram doar in clapari ..... ideea e ca, la s3`ul cu volan pe dreapta e inchesuita treaba!

in cel de la PORO am avut loc foarte bine multumita volanului plat cu piciorul deasupra franei fara sa aps frana puteam sa il trec pe sub volan din dreapta spre stanga.

masina pare foarte mica dar este destul de incapatoare!

sincer pe mine ma intereseaza locul la volan .... vrb unui prieten cine se plange ca nu are loc sa isi ia un taxi!

+ ca in foarte multe masini cand sunt eu la volan se reduce nr pasagerilor :lol: (cam interpretabila asta, dar un bun exercitiu al mintii no?)

@Vlad da dupa cum am spsus si mai sus ma refeream la volan pe dreapta

@aiculedtzu cred ca pe S-CARS o sa gasesti 1/4m la S3`ul vechi!

Link către comentariu
@aiculedtzu cred ca pe S-CARS o sa gasesti 1/4m la S3`ul vechi!

Am cautat dar nici acolo nu am gasit nimic. :D

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

asta nou abia a aparut nu prea s-a incumetat inca lumea sa faca teste sau daca au facut nu le-au facut inca publice :vaidecapulmeu:

@aiculedtzu al tau vine inaintea celui lui vlad?

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

doamne ma faci sa rad pe bune.... sincer cand o sa vina sa vine doamne ajuta sa ajunga! chiar mi-as dorii sa vina ma jur

acum am si eu o intrebare stie careva cate aibaguri are S3`ul? stock adica fara sa iti pui tu in caz ca ai de unde si cum sa pui ca in lista de "hoptiuni" nu apare!

dar uite ce am gasit

post-2937-1168798384_thumb.jpg

Link către comentariu

S3 are standard airbag-uri frontale, laterale si sideguard, care se intind din fata pana in spate pe toata suprafata geamurilor. Nu stiu sa aiba optional si alte airbag-uri. In lista din RO si DE nu apar, sau sunt eu chior.

Link către comentariu

Adica 6.

Doar la masinile in 5 usi sunt disponibile airbagurile laterale spate. (despre golf 5 si a3 vorbesc). Cum S3 e doar in 3 usi...

Modificat de NetFlow
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!