Jump to content

Audi S3


Vlad MHL

Postare recomandată

  • Administrator

multivan 2.0TDI biturbo si DSG 7 trepte :offtopic: (nu da cu pietre)

Link către comentariu
  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vlad MHL

    205

  • nadir@boosted.ro

    89

  • Bogdan_wrc

    50

  • Adrian@revo

    39

multivan 2.0TDI biturbo si DSG 7 trepte :P (nu da cu pietre)

cand il voi vedea pe Vlad in asa ceva, atunci sigur tre sa punem banii deoparte de nunta si botez :)

teff, cu aia nu mai aranjeaza el nicio intalnire de vwf, decat intr-o parcare in capatul autostrazii :P ca altfel nu va mai veni.

Link către comentariu

Teff, sa-ti dea Dumnezeu sanatate. Ala este dream car-ul meu, dar cred ca stii deja asta. :icon_thumright:

Revenind la subiect, am spalat masina si maine vin la ultima ei aparitie la o intalnire vwforum. Cel putin cu mine ca si owner. Poate ramane tot pe forum, mi-ar placea acest lucru.

Link către comentariu
  • 3 months later...

In weekendul acesta am facut un drum pana la munte si masina a implinit 41.800 km. Merge impecabil si continua sa ma incante cat de manevrabila este! :)

Link către comentariu

Frumos, frumos...

Te-am vazut la intarea in BV intr-o coloana. S3-ul iesea in evidenta bineinteles. Nu am apucat ca te claxonez...

Toate bune

Link către comentariu

Mersi. Si astazi ma bucur pentru alegerea facuta la nivelul culorii. :icon_thumright:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Masina s-a vandut si, din fericire, a ramas pe forum la cineva care o sa aiba grija de ea: TEFF. :(

Link către comentariu

Rasturnari de situatie neasteptate. Te asteptam cu un nou topic :(

TEFF, sa o stapanesti sanatos. La asta nu o sa mai fie nevie de frane noi.

Link către comentariu
octavia 4ever

Eram sigur ca TEFF isi va lua audi s3 . Super masina :P

Link către comentariu

De acum te astemptam pe tine Vlad sa ne-o prezinti pe urmatoarea :)

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

ma bucur ca a ramas pe mana unui pasionat !

sper sa te vad cu ceva semnat Ferdinand!

Link către comentariu

Cu siguranta ca va fi Audi, in acest moment doar A4 Allroad imi face cu ochiul. :)) Dar nu anul acesta. Oricum, va avea motor TFSI, cutie Stronic si ceva mai mult spatiu la interior. Sa vedem si A7 Sportback in august, noul A6 la anu'...

Acestea fiind spuse, topicul se inchide. Felicitari, TEFF, sa te bucuri de masina. :ceuameni:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!