Jump to content

Audi S3


Vlad MHL

Postare recomandată

Da, si cuplu. :blink: In alta ordine de idei, masina nu a ajuns la PBN. Poate diseara.

Link către comentariu
  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vlad MHL

    205

  • nadir@boosted.ro

    89

  • Bogdan_wrc

    50

  • Adrian@revo

    39

A venit. Iata primele poze. Un lucru care nu il stiam, pana si suspensiile au o protectie, care inaltza masina. Daca nu o aveau, nu se puteau cobora masina de pe platforma (de pe cea de sus, pe cea de jos). Slava Domnului. :)

Am un filmuletz facut cu telefonul, sa vad daca il pot uploada mai tarziu.

resizeof05032007001qi2.jpg

resizeof05032007zh7.jpg

resizeof05032007002ti7.jpg

Link către comentariu

Bravo, omule ! Ete ca a venit si ziua asta ! :)

Multi km fara probleme, sa o stapanesti (si la propriu) sanatos si sa te bucuri de fiecare urcare in ture! :D

Link către comentariu

Am intrat sa vad numai daca ti-a venit masina :)

Nici nu stiu ce urare frumosa sa-ti fac :D

Ma bucur alaturi de tine acum! Abia astept sa o vad si eu ;) !

Link către comentariu

Sa stapanesti sanatos Expressul de Ingolstadt :)

P.S.:Toate astea mai "suparate" vin cu arcurile blocate cu tampoane (S3,GTI,Octavia RS,Golg GT etc.).Mai au si rolul de a nu permite masinii sa se "balangane" in timpul transportului.

Link către comentariu
  • Administrator

e cam frumoasa :) abia astept sa dam o tura si peste ceva luni sa ridicam numarul calutilor...

Link către comentariu

vai doamne ce frumos .... imi imaginez cum te simti :D !

sa va stapaniti sanatosi ! :D

Link către comentariu
nadir@boosted.ro
eu iau primul numar de ordine, coada se face dupa mine
e cam frumoasa :D abia astept sa dam o tura si peste ceva luni sa ridicam numarul calutilor...

SUBSCRIU :D la ture!

:D felicitari

frumoasa masina!

cred ca esti mort de fericire!

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos Vlad, sa te bucuri din plin de ea si acum trebuie sa te reintorci in cadrul 2 Door Squad ! :D :D

Link către comentariu

bine a venit! sa o stap sanatos.

si bine ai venit in lumea posesorilor de avioane de joasa altitudine :D

:D

Link către comentariu

Multumesc mult pentru urari. Cum sa ma simt? Nici nu mai stiu sa ma bucur. Ieri s-au facut 4 luni de la comanda, deci...

Maine dimineata va fi platita si asigurata. La ora 5 se va livra si voi reveni cu poze noi.

Link către comentariu
Multumesc mult pentru urari. Cum sa ma simt? Nici nu mai stiu sa ma bucur. Ieri s-au facut 4 luni de la comanda, deci...

Maine dimineata va fi platita si asigurata. La ora 5 se va livra si voi reveni cu poze noi.

dupa 4 luni de asteptare, ce mai conteaza o noapte alba? bafta man, sigur o sa fie prezenta maxima la intilnirea de duminica asta, sa nu lipsesti :D

Link către comentariu

moaaaaam .. masokismul masokismului nu se putea intampla si tu totusi sa patesti asa ceva :D ! Cum adica ... masina sa fie in curtea dealerului, sa mai ai niste proceduri de urmat + bani de platit, dar sa nu o poti avea chiar de azi (Cand a venit) ?! vreau sa-ti spun ca si mie mi s-a strans stomacul si astept pozele cu ea + filmulete multe pe you tube si sa vii la intalnire, ca nimeni altu - parca mi-ar veni mie masina ! spor la noapte si usor cu stresul ... eu m-as urca pe fiecare cm2 de perete din casa pana maine, sau mai rau .. as merge sa dorm in curte la dealer :D !

Felicitari Vlad MHL .. intregesti randul super masinilor d p forum ! Andrei RS4 unde e .. nu vine si el pe topic, sa se bucure cu noi aici :D ?

Link către comentariu
dupa 4 luni de asteptare, ce mai conteaza o noapte alba? bafta man, sigur o sa fie prezenta maxima la intilnirea de duminica asta, sa nu lipsesti :D

S-ar putea sa lipsesc, c-as pleca in rodaj pana la Petrosani la un prieten. Dar mai mult ca sigur vin joi. Vedem.

Link către comentariu

Vlad .. tu nu intelegi ca nici alegerile nu sunt asteptate cu atat interes de partide cum vrem noi (io zic ptr mine, dar cred ca toti de aici subscriu) sa vedem S3-ul asta :D ! Prea mult ne-am lungit ochii pe topic ca sa ne mai tii pana joi :D ! Cred ca incet incet va fi mai mult decat obligatoriu :P sa apari .. altfel multi forumisti o sa moara de inima si nu mai are trafic dupa aia site-ul :D !

M-am prostit si eu .. daca e sa apari, sa-mi spui ca sa iau aparatul (si sa vin la 1a intalnire de duminica) !

Link către comentariu

felicitari vlad, ai asteptat 4 luni dar acum poti fi fericit :D sa o stapanesti sanatos si sa stapanesti calutii aia multi :P

vezi tu, faptul ca ti-ai schimbat masina, m-a facut si pe mine fericit! :P

nu pot sa deschid filmuletul :D cu niciun player. zice ca ceva nu-i convine la player :D

Modificat de SHARANEL
Link către comentariu

Se vede si cu QuickTime Player. Cred ca saracu Vlad MHL a innebunit stand acoloo si filmand, sunt 100% sigur ca i-a trcut prin minte sa se suie in S3 si sa fuga cu el :D Oricum e intr-adevar o masina speciala peste care anii vor trece cu blandete.Sincer acum daca vedeti un S4 sau RS4 chiar modelul vechi nu va ganditi - a masina aia e din 98(exemplu total aleator), ci ziceti:mamaaa uite RS4. Cam asa va fi si cu S3-ul.

Felicitari.

Link către comentariu

Felicitari!!! Acum poti sa te simti "implinit" dupa cateva luni... si mai ales dupa ultimele zile care presupun ca au fost foarte grele :D

Link către comentariu

nu poti sa pleci cu tampoanele alea de la suspensie acasa? mi-ar fi tare bune la itp

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!