Jump to content

Audi S3


Vlad MHL

Postare recomandată

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vlad MHL

    205

  • nadir@boosted.ro

    89

  • Bogdan_wrc

    50

  • Adrian@revo

    39

Sau poate era masina de Test Drive si nu prea le-a pasat de rodaj :lol:

Niste poze noi, mai de calitate decat cele vechi.

post-8096-1170625367_thumb.jpg

post-8096-1170625377_thumb.jpg

post-8096-1170625383_thumb.jpg

Link către comentariu

Ce mic e http-ul asta domle'

Nea s-lnie, ma inclin in fata iscusintei dumneavoastra :Driver:

P.S. Vlad, ce se mai aude de S3-ul tau ?

Link către comentariu

Al meu se fabrica intre 12 si 18 februarie. Pana la sfarsitul lunii ar trebui sa il am.

Link către comentariu

Vlad ce link ai pus la imaginea asta? ca nu se mareste... sau e publicitate la imageshack...

Link către comentariu

m-ai prins :P care banda neagra? ca la mine nu e, daca ma faci moderator pe aria asta poate apare si la mine :P :P

Link către comentariu
m-ai prins :Driver: care banda neagra? ca la mine nu e, daca ma faci moderator pe aria asta poate apare si la mine :) :)

exact deasupra pozei. sub textul "Si primul S3 de pe mobile.de cu scaune scoica."

Link către comentariu
exact deasupra pozei. sub textul "Si primul S3 de pe mobile.de cu scaune scoica."

uite ce poza pun eu :Driver: sa imi arati si mie dunga neagra :) sau voi faceti misto de mine :)

post-4207-1170870840_thumb.jpg

Link către comentariu

la tine e deja marita se pare :) nu stiu de ce... hai sa nu mai off-topic-arim ca ne da vlad warning :(

Link către comentariu

Am vazut azi cum si-a ridicat proprietarul S3-ul alb de care zicea nadir ca s-a dat intr-o singura zi. Il cunosc si am fost odata de mult cu aceeasi fata :D Acum aceeasi masina? :D In alta ordine de idei, vecinul meu era gata gata sa cumpere azi S3-ul albastru din showroom de la PBN. Pana la urma asteapta unul alb care o sa vina pe stoc la PBV cam in acelasi timp cu al meu. Era ceva, sa fie in fata caselor noastre doua masini identice :lol:

Si acum, ce naiba au pus astia senzorii de parcare atat de sus? :)

1e9727rb3.jpg

net11um6.jpg

Link către comentariu

Arata bine si pe alb, insa nu mai ies in evidenta oglinzile cromate. Iar de intretinut nu e foarte usor.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!