Jump to content

Golf R32 DSG-B-13-CDT


K

Postare recomandată

Dudule, no offence man. dar poate stii ca si eu am vrut tot .:R32 mk4. tot din cauza taxelor nu l-am luat. GT e prea scump pt mine acum. poate de aia am scris aia de sus ;) imi place GT, am mers cu cel din Iasi, dar sunetul de R32 turat..nu prea poate fi egalat :blink:

Link către comentariu
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stefanpaul

    32

  • NetFlow

    14

  • Bogdan_wrc

    12

  • Ice_2k

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

La o masina precum R32...mai ales G4...nu prea mai conteaza costurile, senzatiile oferite compenseaza fiecare ban cheltuit. Intr-adevar impozitul este aberant, dar traim in Romania.

Si revenind on topic...masina este superba...si trebuie tinuta cu orice pret.

Link către comentariu

am parcat masina langa un golf 5 r32 la mall acum ceva timp 4 era cu o palma mai jos :D

acum ca am si golf 5 pot face comparatia...cu parare de rau dar 5 e chix ..o caroserie cu care se mandresc ei ca ar fi ma rigida si ca multe altele...lalalal,ma intelegeti !!

GT-ul este highline cu piele si tot ce exista,nimic nu se compara cu calitatea materialelor unui 4 highline.ex(pielea la scaune in r32 nu are o cuta, la 5 parca ar avea 200.000 km si nu are decat 22mii,nu scartaie nimic desi este mai rigida la gt zici ca e logan, geamurile cand se inchid fasaie,la gt macaralele zornaie).

nu inteleg unde este evolutia ,in afara faptului ca se numeste 5, aa si ca are o navi mai frumoasa decat 4 dar de zece ori mai proasta si cu mai putine functii,da ati auzit bine mfd2 este o intristare fata de mfd1 iar sunetul sa nu mai zicem. poate golf6 va fi ceva cu adev revolutzionar....

Probabil sunt singurul care isi critica o masina dar pur si simplu in afara faptului ca are motorul acela mic si puternic nu are nici o leg iar mandria nu tine loc in aprecieri:)))

Link către comentariu

Sa stapanesti santatos masina si sa nu o vinzi niciodata (dupa aia o sa iti para rau si poate nu mai ai ocazia ca pui mana pe o astfel de frumusete)...Mi as dori sa ma urc pe un R32, nici nu vreau sa ma gandesc cum merge, stiu ca cei 105 caluti ai mei imi ofera o senzatie placuta, pe cand cei 275 CP ai tai probabil ca te fac sa zbori....Respect

PS: pune si tu niste poze cu interiorul, ca mai mult v-ati certat si ati uitat esentialul...prezentarea masinii..

Link către comentariu

Sa inteleg ca daca tu ti-ai facut probleme cu taxele prea mari la R32 si nici nu ai raspuns la intrebarile de mai sus referitoare la bi-turbo, nu esti tu ala care s-a laudat ca are HGP bi-turbo pe masina. Probabil ca este vorba de alt R32 Golf 4 albastru din Bucuresti.

Link către comentariu

Nu inteleg care este problema?!?, am facut un comentariu in privinta costurilor masinii ca spre deosebire de 90% din pustii de bani gata care au masini in bucuresti si care nu au pus odata osul la treaba eu mi-am luat masinile pe munca mea nu a parintilor.

Eu nu m-am lautat cu faptul ca masinea mea are turbo,prietenii mei apropiati stiu ce are...

Comentarii lipsite de sens si in afara topicului....carcotasi

Link către comentariu

Si cam ce are? Nu vrei sa o prezinti aici, fiind topicul tau? Nu a zis nimeni ca tu te-ai laudat. Era vorba de alt R32 4 probabil.

Link către comentariu

pai pune te rog niste poze cu el, interior si exterior...sa ne mai clatim ochii, pt ca cele vechi nu mai sunt...

Golf 4 Rullz!!!!

Modificat de nairolf1982
Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 10 months later...

s-au terminat...:icon_thumright:

PS: nu cred ca mai e valabil topicul...

Modificat de nairolf1982
Link către comentariu

Pentru ca pe acest topic nu a mai fost miscare de un an de zile, il voi inchide. Daca titularul topicului va dori redeschiderea, astept un semn pe PM. Mersi.

Topicul a fost

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!