Jump to content

Golf R32 DSG-B-13-CDT


K

Postare recomandată

  • Administrator

frumoase tare...

Rosia imi aduce aminte de ceva.... hmmm... :icon_thumright: :Driver:

Bravos, achizitii excelente!

Link către comentariu
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stefanpaul

    32

  • NetFlow

    14

  • Bogdan_wrc

    12

  • Ice_2k

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumoase amandoua! Si unde mai pui ca in spate se mai vede un Vw (sper sa nu gresesc)... un Passat

Link către comentariu

Care mai de care mai faina... fiecare cu sarmul ei... atentie sporita la :Driver:, bestiile sunt greu de tinut in frau :angry:

PS: Da se pare ca in spate e un Passat B5.5 :angry:

Link către comentariu

Ma gandeam sa vand r32-ul ca are niste costuri foarte mari de intretinere si taxe,dar nu ma lasa sufletul.

Cu ea cred ca o sa mor.

Link către comentariu

nu o vinde, e prea frumoasa masina...

cam la cat se ridica RCA-ul si impozitul?

Modificat de Victor_P
Link către comentariu

La impozit iti spun eu, am platit ieri 1920 RON pe anul 2008 :P

La RCA aflu prin martie, cind o sa vina ...

Link către comentariu

Cam mult impozit :P . Dar un r32 Golf IV, e totusi un vis :P :P Poti pune mai multe poze cu interiorul, etc? (macar cu atat raman si eu) ;)

Link către comentariu

Victor, derutezi omul :D

Daca nu te aduc la faliment costurile de intretinere eu zic sa nu o vinzi, e o masina deosebita.

Link către comentariu

cum sa o vinzi domle? nu fa una ca asta. cine stie pe mana cui ajunge?

plus de asta, e pacat de ea. trebuie tinuta de cineva care stie ce inseamna o masina ca asta.

Link către comentariu

redfighter..ce sistem? pai la HGP..tocmai asta se monteaza. Turbo!

turbo e prea mult...ia spune-i asta lui Bogdan care a postat deasupra ta :))

Link către comentariu

@Bogdan: stiu despre ce e vorba la hgp.. am spus ca deja e prea mult cu turbo dar daca il mananca la buzunar, sa apeleze la HGP :|

Link către comentariu

pai de ce sa fie PREA MULT? ti-am zis... BGDR32 care a postat deasupra ta sunt sigur ca nu e de aceeasi parere. :))

Link către comentariu

Pai nu ai biturbo pe masina?

Eu asa stiam, probabil ca vrei sa o vinzi ca-ti consuma prea mult.

Poate te confund, dar nu spuneai tu ca iti schimbi tobele milltek ca ti s-au ars de la biturbo de la HGP?

Daca te confund imi cer scuze.

Modificat de dan i
Link către comentariu

Frumoase amandoua...O intrebare as avea si eu: cat te-a costat gt-ul??? e f frumos si desi pana acum 2 luni vroiam tiguan pentru drumurile din minunata noastra tara, prefer sportivitatea...probabil k peste 5 ani o sa imi iau si un suv, dar...tinand cont ca ador depasirile...raman la gt:D

Desi s-ar putea sa fiu putin off-topic as mai avea o intrebare: daca acum nu mai folosesc masina decat foarte rar prin Buc (datorita aglomeratie si a timpului mare pierdut in trafic - drumul facultate - camin facandu-l in 1,5-2h cu masina si 20 min cu metroul) doar pt a ajunge acasa in fiecare week-end, cateva drumuri pe luna la Slobozia si max 2 drumuri la munte merita sa imi iau 1,4 170 cp sau 2.0 tdi 170 cp??? ms mult si ... desi imi place mai mult gt-ul...nu-ti vinde GIV...senzatia e unica

Link către comentariu
Desi s-ar putea sa fiu putin off-topic...

Esti complet off-topic, nu aici este locul pentru discutia asta.

Link către comentariu

Masina nu se vinde, omul a vrut sa vada reactia voastra fata de :Driver: RRRRRRRR32 :Driver:

Link către comentariu
  • Administrator
tot R32 reprezinta ceva;) GT mai vezi...

You really hurt my feelings, dude...

:icon_bounce: :icon_bounce: :)

Sincer chiar mai discutam cu baietii la intalniri cat de tentat sunt sa-mi aduc un G4 .:R32 pentru sufletelul meu... insa numai dupa ce se hotarasc guvernantii cu taxa lor de inmatriculare/poluare :) Raman un sustinator infocat al generatiei 4, orice ar fi sub capota

(PS: desi mai nou, s-ar putea mai nou sa ma inscriu la un eS 8L ca al domnului moderator prahovean :) )

Enough OffT! sry daca am poluat

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!