Jump to content

Black Pearl GTI


fuscobal

Postare recomandată

Se tine la Junior maine ? Daca e acolo as putea sa vin cu ea, altfel la Poli ar tot cu buza aia la ce zapada era data trecuta ! Am pus 500ml antigel, 100ml Millers (echivalent Mocool) si restul apa plata ''La Fantana'' :lol:

Link către comentariu

La Poli atingeam eu destul de rau. N-ai cum sa intri.

Mergem la Junior.

Modificat de GtSport
Link către comentariu
Master_Blaster

Cred ca e cel mai fioros G5 pe care l-am vazut pe aici, are un look "I mean business" adevarat. :emthup: Aripile sunt un detaliu marunt dar de f mare efect.

Sa ai gija de ea pe H Ring si sa o aduci in starea asta inapoi.

Link către comentariu

Multam. Acest proiect se apropie de final...au mai ramas de facut doar capota ventilata din carbon si eleronul dupa care ma voi ocupa doar de intretinere/consumabile si alte mici upgrade-uri daca va mai fi nevoie !

Link către comentariu

da, masina arata intr-un mare fel. Banuiesc ca se si misca natural......

Link către comentariu

Multumesc baieti. Nu stiu inca cum se misca, n-am apucat nici sa echilibrez rotile, daramite sa rodez gumele si franele. O sa revin cu impresii cand ma intorc de la Hring

Link către comentariu
Cristian Tanase

Al meu ? :)) pai masina asta e...fascinanta ;)

Chiar daca nu e de drag as vrea sa vad o cursa...sunt tare curios cat scoate pe 402 m :)

Link către comentariu

nu, nu al tau. pe tine, te omoara comentariile de pe FB la pozele cu masina lu fusco.

Link către comentariu

Arata bine fusco, sa ai spor in continuare :icon_thumleft:

Usa dreapta fata ce a patit, a fost revopsita?

Link către comentariu

Mie inca mi-e frica sa pun rotile de vara si tu mergi cu semi slick-uri... :frigbaitata:

Link către comentariu

Asta da masina pregatita de circuit. Totul calculat, cantarit, analizat :icon_thumleft: si functionalitate mai presus de forma. Arata mai bine decat un GTi stock, iar de performanta nu mai zic.

Pe principiul fun is not in a straight line, mult succes pe Hring.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Desprece vorbiti frate ca nu pricep o iota ? Am schimbat si o bieleta azi pentru ca avea joc roata. Mai am o echilibrare la roti si o geometrie !

Link către comentariu

Geometrie la Midocar sau in alta parte? As face-o si eu ca dupa iarna asta nu cred ca mai stau drepte rotile.

Link către comentariu

O sa fac la un service de pe barbu vacarescu recomandat de Phara ptr ca e aproape de mine si ajung in 5min. Te sun daca vrei si pe tine, si pe Radu Marcel ca si el vroia !

Link către comentariu

Am reusit sa anulez si martorul airbagului de la scaunul din stanga. Cumparat una bucata rezistenta de 2.7ohm/0.6W + cablu de 0.22mm. Am facut o bucla cu rezistenta pe fir si am pus 2 pini la cele 2 capete dupa care am invelit toata blucla in banda izoliera pentru protectie. Mufa galbena de pe masina are alb, verde si maro. Am pus rezistenta pe alb si verde dupa care am sters martorul din vag-com si gata :)

img313p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img314lt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img315b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link către comentariu

O sa fac la un service de pe barbu vacarescu recomandat de Phara ptr ca e aproape de mine si ajung in 5min. Te sun daca vrei si pe tine, si pe Radu Marcel ca si el vroia !

Ala pe langa benzinarii?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!