Jump to content

Recensamant pe categorii


Vizitator
 Share

Recensamint pe categorii, Leon, Altea, Ibiza sau altele ???  

373 voturi

  1. 1. Recensamant pe categorii

    • Leon 1M
      78
    • Toledo
      26
    • Ibiza
      110
    • Cordoba
      34
    • Leon 1P
      73
    • Altea
      18
    • Toledo
      11
    • Arosa
      4
    • Altele (Alhambra, Inca, Malaga, Vario, AlteaXL)
      13
    • Exeo
      3
    • Leon 5F
      5


Postare recomandată

Haideti sa vedem ce modele Seat conduceti. :hainoroc:

Modificat de cristian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nah ca si aici pot vota. dar sunt sigur ca s evor bate ibiza cu leon.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna idee! LA cate Ibize au aparut in ultimul timp pe strada eram curios cum mai sta treaba in sectiunea Seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce neaparat ibiza ca si cordoba am vazut destule :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am tot uitat pe vanzarile de anul acesta la importatori si seatul nu apare in top 10. In Bucuresti am vazut multe. Oare sta mai prost cu vanzarile in tara ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca aici conteaza mult puterea exemplului, cand vezi o masina pe strada si-ti place, mai ales daca vrei sa-ti iei o masina, te interesezi, vezi ce dotari are... in tara nu am vazut multe seaturi.

plus ca dealerii din tara nu au decat un spatiu de expunere pentru 2 masini, nici nu au service multi din ei.

am fost in focsani sa vorbesc cu dealerul de acolo, era doar un magazinas, de fapt firma era din galati si acolo aveau si serviceul. normal ca nu vand daca nu ofera servicii post vanzare de calitate potentialilor cumparatori.

si da, ibiza cred ca conduce detasat la vanzari dintre modelele seat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Votat Ibiza! :hainoroc: Nu sunt chiar as multe Ibiza!Mie mi se par mai multe Leon-uri in oras.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hm. eu chiar am vazut multe in ultimul timp, mult mai multe decat leon. oricum, e bine ca vinde si seat mai mult. poate avem si noi servicii mai bune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Anul acesta s-au vandut, pana acum, ~1000 Ibiza si ~500 Leon - Seat fiind pe locul 13 in top marci vandute (Dacia si Daewoo ocupand locul 1, respectiv 2). Deci, in spatele fiecarui Leon se afla doua Ibiza. Er, sau inainte? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

inainte sau dupa, totul e de cum privesti lucrurile. oricum, ibiza e un leon mai mititel... :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am dublat numarul voturilor la Leon. Acum sunt 2. :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vorba lui CristiN: sa vanda Seat cat mai multe masini indiferent de model!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Leon vechi abia pe locul 3?? Haideti fratilor nu lasati "tinerii" sa-si faca de cap !! :wacko: :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am votat New Leon, ca mi-a venit ieri.... dar eu am si o Ibiza, pe care sigur o voi mai conduce in urmatorii trei ani. asadar, ar fi trebuit sa poti sa alegi mai multe optiuni in poll.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu unul cred ca decat 50% (daca nu mai putin) din cumparatori de seat intra pe forum, asa ca sondajul acesta este sa aflam numai intre noi (cei de pe forum) ce model avem.sper sa nu se supere nimeni pe mine dar asa vad eu situatia.bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

+ 1 vot Ibiza(ca drag mi-e de ea :rolleyes: )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Leon vechi abia pe locul 3?? Haideti fratilor nu lasati "tinerii" sa-si faca de cap !! :Driver: ;)

Nu-i lasam!!! ;) Am dat si eu un vot la Leon. Din cate vad Leon 1M + 1P sunt mai multe decat Ibize :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Votat Ibiza. Asta am, imi place, dar sper sa mai cresc la anul :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!