Jump to content

ceasuri albe


D@ny
 Share

Postare recomandată

  • 2 weeks later...
  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sorin Golf 3 cabrio

    10

  • D@ny

    10

  • paul_ral

    6

  • mihi

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sorin Golf 3 cabrio
Asta cum vi se pare ati pune pe masina asa ceva?

Ciudatzel rau!

Daca as face masina numai de concurs si design da, as pune, dar asa de zi-cu-zi personal mi se par aiurea rau de tot!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

vreau si eu pozele cu turometru si kilometraj pe alb va rog frumos , toate, va multumesc frumos....raman dator ..... :))

Am eu jpg cu ceasurile albe cu 200 220 240 260 si turometru cu 5000 de ture si cu 7000. Sunt prea mari pt. a le pune pe forum. Cine vrea ii pot trimite pe mail.

le vreau si eu te rog frumos ... toate .jpg-urile ....multcumesc frumos ...raman dator.... demon_andrey1@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea si eu cele cu 0-200km si 5000 rpm daca se poate zippulet@yahoo.com. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca doresti,te rog trimitele si mie p alea cu 240km/h si 7000 turatii pe alex_dte@yahoo.com,multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu jpg cu ceasurile albe cu 200 220 240 260 si turometru cu 5000 de ture si cu 7000. Sunt prea mari pt. a le pune pe forum. Cine vrea ii pot trimite pe mail.

daca te rog frumos imi trimiti si mie acele jpg-uri!!! gangyboy86@yahoo.com. ca as vrea si eu sa imi fac!!!

Un bord frumos,din punctul meu de vedere.

in poza din attachments...este montata plasma???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

niste ceasuri bon jovi arata super, parerea mea si costa 100 lei- max 150 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

0-200 km cu 5000 rpm la zippulet@yahoo.com.Ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu vreau cu 20-220 5000ture la niku_nd4spd@yahoo.com multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cine are idee cum se poate skimba culoarea afisajelor (km si ceas) cu beculete de alta culoare sau cu leduri in soclu am incercat eu si se vede tot verde......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca sub beculete au o folie verde. Scoate folia si ai rezolvat. Sau pune alta folie de culoarea pe care o vrei. Merge o bucatica de coperta pentru caiete din plastic, cum erau pe vremuri. Sau dosare din plastic...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

spionu se referea la culoarea afisajelor,display-urilor nu la culoarea luminii ce se revarsa pe ceasuri :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ceasuri scanate 0-220 cu 5000 imi poate trimite si mie cineva,please!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

cine ma poate ajuta si pe mine cu niste ceasuri scanate , 0-200 km/h 7000 rpm ? Vreau sa il editez sa il fac eu cum vreau si apoi sa il printez pe foaie care lumineaza la UV , am pe cineva care imi poate face printarea pe orice vreau . Ma poate ajuta cineva cu ceasurile scanate ?

mail: ei30i_a@yahoo.com

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel mai bine si le scaneaza fiecare si eu am luat o scanare de la cineva si nu i-am dat de cap in sensul ca nici cei de la un centru de prinatri nu au reusit sa imi faca marimea corespunzatoare. singura solutie a fost sa desfac ceasul sa merg la acelasi centru scanez si in acelasi sa printez, sa nu fie problema. e mult mai simplu oricum trebuie desfacute ceasurile asa ca :D spor la treaba

Modificat de electrobeat85
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pt mine nu ar fi o problema recalibrarea dimensiunilor sa zic asa , o fac eu , insa nu as vrea sa desfac acele de la ceasuri , de asta intreb poate are cioneva deja scanate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu jpg cu ceasurile albe cu 200 220 240 260 si turometru cu 5000 de ture si cu 7000. Sunt prea mari pt. a le pune pe forum. Cine vrea ii pot trimite pe mail.

Salut!Le vreau si eu te rog! oprea.mionut@yahoo.com Ms mult.Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuzati pentru :biggrin: Mar interesa si pe mine ce este si ce venea in locurile unde am incercuit. Multumesc anticipat

post-44347-1270745667_thumb.jpg

post-44347-1270745675_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuzati pentru ;) Mar interesa si pe mine ce este si ce venea in locurile unde am incercuit. Multumesc anticipat

Indicatorul pentru treapta de viteza in cazul masinilor cu cutie de viteza automata :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iar in poza din postul 73 e buzzerul de la presiunea sau alte probleme ce tin de pompa de ulei sa dea dumnezeu sa nu il auzi niciodata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pentru cei interesati, ceva facut de mine, dupa scanearea celor originale negre:

post-60598-1270754817_thumb.jpg

post-60598-1270754831_thumb.jpg

post-60598-1270754844_thumb.jpg

post-60598-1270754854_thumb.jpg

post-60598-1270754978_thumb.jpg

Modificat de g.mar.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!