Jump to content

Coduri dotari optionale


Reed
 Share

Postare recomandată

Cine are vreo idee unde (sau de unde) se poate afla decriptarea codurilor dotarilor optionale - cele din 3 cifre sau litere? -probabil sunt aceleasi pt tot grupul VAG

Scuzati ,daca nu se asambleaza in rubrica, rog moderatorii a o muta unde trebuie.

Modificat de Reed
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci dpolo... oare se potrivesc la toate productiile vw, skoda, seat?

...din pacate multe nu apar (cam 70%) in catalogul din link

Modificat de Reed
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

NU stiu.La POLO se potrivesc.(sunt de pe link PENTRU Polo)Ca sa vezi daca se potrivesc verifica cu codurile de la masina pe care o ai.Ciao!

Modificat de dpolo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

As dori si eu sa stiu cum pot afla ce reprezinta fiecare cod de pe stickerul care este lipit pe caietul Plan de Service si anume codurile de la dotarile optionale, daca ma poate ajuta cineva ar fi super si multumesc anticipat. codurile ar fi astea :

E2M, 1DO, 5SL, 5RQ, 1KF, 6FB, 1AT, 3FA, 1N3, 1NL, H6L, 4UE, 4R4, 3NW, 3QT, 4X3, 4A3, 8L3, J1D, 7AL, 8gU, 6YO, 9AK, 9VJ, 7QO, 8YM, 8QL, 8X1, 4K3, B43, GO7, QN2, 3L3, 9P1, 7X2, 9W4, 8WB, 7AO, 3GN, QGO, OGG, L13, 7P4, FOA, 3S4, 2UA , acum din carte nu imi dau seama daca este zero 0 sau O masina e fabricatie 2006 si un link unde sa le caut eu ar fi perfect.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un post mai sus ai incercat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am vazut ca nu merge, oricum mai e un topic deschis in aria Octavia cu aceeasi discutie.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Are careva o idee cum pot afla dorarile la masina doar cu ajutorul "VIN"-ului? la mine s-a sters etichieta din portbagaj si nu pot afla care sunt dotarile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 years later...

Codurile de pe stickerul mașinii sunt doar 10% din codurile mașinii. 
cel mai simplu un abonament pe partslink.com de o zi 13€

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!