Jump to content

Curatat adeziv bandouri


JUG
 Share

Postare recomandată

Am dat jos bandourile laterale cu cea mai mare straduinta posibila dar, evident, a mai ramas o cantitate semnificativa de adeziv pe masina. Cum si cu ce se curata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce faci mah?te-ai apucat de prostii? se curata f greu buretelu ala exista o solutie care il inmoaie dar nu mai stiu o sa ma interesez

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cel mai simplu este sa pui altele noi inapoi. Chiar ce te-a apucat sa le dai jos ? Arata mult mai bine cu ele , plus ca te mai si protejeaza :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...sa vezi ce urgent le pui la loc dupa ce iei primul stalpisor metalic antiparking cu portiera (evident nu ai de unde sa stii ca e acolo si deschizi portiera fix in el) :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu spray pentru curatat carburatoare sau spray "Gum cutter". Daca nu ti-e frica sa nu strici vopseaua, dar nu cred ca e cazul. Eu mi-am indepartat multe "depuneri" de pe aripi cu "Gum cutter" si am fost foarte multumit de rezultat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!