Jump to content

demontare buton ventilatie+broasca capac acte


geocelly
 Share

Postare recomandată

  • 1 year later...
Sunt din Bucuresti iar topicul cu magazinul il gasiti aici http://vwforum.ro/index.php?showtopic=9910 .... Piesele se pot trimite si prin curier dar la sume mici se plateste curierul la destinatie ... Multumesc.

Mai ai piese dinastea, am si eu o gramada care au cazut si nu stiu pe unde sa le gasesc<ex. incuietoarea de la bord, un dop de la plafon, o rotita de la ala de la porbagaj, tre sa ma mai gandesc un pik>. multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
motoras stargator luneta spate plus acoperitoare pentru spritz?. Mi l-au rupt la spalatorie ca nu aveam aparatoare si acuma tre sa schimb motorasul ca ztutzla aia nu se poate schimba :)

se poate schimba doar ztutzla aia de la motoras!! si eu am aceeasi problema . daca ai rezolvat sa ne spui si noua.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din pacate am vandut masina la 2 luni dupa ce am schimbat clapeta de la torpedou, mi s-a pus pata pe asta din semnatura... tutla n-am mai schimbat-o :).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce e aia: "ztutzla" sau "tutla" la motoras, ca eu nu cred ca am? :lol: :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E teava care iese din zona de prindere a stergatorului de motoras, care stropeste geamul :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut am si eu o problema tot la climatizare merge ventilatorul doar pe treapta 2 si 4 are cineva idee care e pb? Eu banuiesc ca e de la comutatorul de viteze insa nu stiu exact.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

desfa-l si verifical vizual prima data.poate fi oxidat :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!