Jump to content

Presuri pentru Golf 4


farfarello
 Share

Postare recomandată

imi recomandati si mie un loc pentru un pret bun la niste presuri de mocheta golf 4/bora?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...
  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • soila

    7

  • SSorin

    6

  • DragosR

    6

  • GABIVVX

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

COSMIN ZKG,acelasi model il am si eu pe masina din pacate cand l-am scuturat de apa in iarna aceasta am ramas cu jumatate in mana cu cel de la pasager :((( sper sa gasesc doar unu sau un set fata spate, de unde ai facut rost de ele  si la ce pret ?

Modificat de taz21
fara anunturi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Le gasesti la orice reprezentanta Vw, din pacate pretul e cam piperat ~ 220 lei doar pentru cele din fata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi de raspuns Cosmin ,o sa vad ce pot face .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut dedicate pentru golf 4 pe emag(79,99),92 de lei cu trasport inclus.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Petex sunt foarte bune,eu am de 4 ani si nu s-au rupt inca.Pe fata am montat priderile(pe rotund)insa pe spate au ramas libere .Daca le asez bine pe pozitie stau fara sa alunece .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Buna ziua,

 

Sper sa nu fie cu suparare ca readuc la viata acest topic. As dori sa cumpar pt un Golf 4 Hatchback covorase spate cauciuc cu prindere in podea. Am unele de calitate momentan insa neavand prinderile au tendinta de a se deplasa si lasa mocheta expusa (chiar daca au tepi anti-alunecare). Pe fata am OEM cu prinderi deci as dori doar spate.

 

Multumesc pentru sugestii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer nu cred ca exista penrtru spate cu prindere in podea. Cel putin eu nu am vazut.

Recent am achizitionat presuri de cauciuc de la reprezentanta iar cele din spate nu au prindere. Sunt profilate foarte bine si nu se misca deloc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merci de raspuns dar inca mai sper sa gasesc ceva cu prindere si pe spate :) Sau poate in cel mai rau caz sa cumpar unele fara prindere dar care au suprafata putin mai mare ca sa nu mai alunece, desi cele pe care le am acum pe spate sunt speciale de Golf (banuiesc).

Modificat de haro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

marius1982.11

Tu ai bumbi in spate? adica ai avea de ce sa prinzi presurile in caz ca gasesti?

Ale mele, textile sunt perfect pe contur si au pe spate textura gen asfalt(zici ca e smoala intarita), nu luneca nici sa vrei. efectiv trebue ridicate ca sa faci mici ajustari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da, am prinderi si in spate, de asta ma gandesc ca undeva pe lumea asta ar trebui sa se gaseasca presuri de cauciuc cu prindere si pt spate. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DA, la golful sotiei presurile au prindere si in spate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai o recomandare de unde as putea sa iau presuri cauciuc cu prindere spate? Sau te poti uita te rog sa vezi ce firma sunt cele pe care le ai tu? Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Osa ma uit cand vine sotia cu masina acasa, dar din ce stiu eu sunt cele ale masinii. Si sunt cele textile, nu de cauciuc.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

Salutare, vreau sa-mi cumpar Tavita portbagaj VW Golf IV Variant 2005 anul fabricatiei. 

Ceva recomandare ? (ceva mai ieftin,conturul ma intereseaza sa fie ok)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era un coleg pe forum care vindea asa ceva, vezi la vanzari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!