Jump to content

mi-am luat ibiza la un super pret?


horia
 Share

Postare recomandată

halo! sunt incepator in ale forumurilor, se poate o confirmare de participare la discutii?

alexica, nu este nevoie sa ceri confirmare. esti binevenit pe forum.

daca ai timp, citeste regulamentul, poate mai inveti ceva de acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • faraonu

    18

  • horia

    14

  • BogMW

    5

  • Vially

    4

Top Posters In This Topic

halo! sunt incepator in ale forumurilor, se poate o confirmare de participare la discutii?

Sal'tare taica! Poti sa participi , ca e moca :ok: . Bine ai venit printre noi :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

halo! sunt incepator in ale forumurilor, se poate o confirmare de participare la discutii?

[schild=1 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Welcome alexica![/schild][schild=6 fontcolor=000000 shadowcolor=C0C0C0 shieldshadow=1]Baga mare ![/schild]

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

apropo de titlul topicului, m-a facut sa zambesc

am cumparat-o pe a mea acum vreo 3 luni cu numai 4.700 euro. 2001 Ibiza Cupra 1.8T, 96.000 km, fara nici o modificare in afara de un CD changer

desi am fost sceptic si influentat de mentalitatea din Dubai unde nimeni nu cumpara Seat iar valoarea de revanzare e cea mai proasta am facut pasul si inca nu-mi vine sa cred cat de putini bani am dat pe cat de mult performanta

am avut o problema cu alternatorul care a cedat in ziua care am cumparat-o, in schimb i-am schimbat discurile si placutele si merge struna

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu vreau sa fiu rautacios dar masina de care zici tu e in jur de 12 mii.

Daca te hotarasti sa o vinzi ai de la mine 7000e

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt in Dubai

preturile la masini sunt extrem de mici aici deoarece nu exista TVA sau taxe vamale. in plus piata japoneza mai arunca surplusul de masini aici si oferta fiind larga preturile sunt mai departe scazute

totusi posesorul anterior s-a chinuit un an de zile s-o vanda cu un pret initial de 7.000. dealerul Seat de aici nu e prea serios in plus modele Seat sunt rare si lumea se fereste de ele - norocul meu :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sunt in Dubai

preturile la masini sunt extrem de mici aici deoarece nu exista TVA sau taxe vamale. in plus piata japoneza mai arunca surplusul de masini aici si oferta fiind larga preturile sunt mai departe scazute

totusi posesorul anterior s-a chinuit un an de zile s-o vanda cu un pret initial de 7.000. dealerul Seat de aici nu e prea serios in plus modele Seat sunt rare si lumea se fereste de ele - norocul meu :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

si la voi? credeam ca sunt cu nasul pe sus numai kuwaitienii! in q8 eram singura posesoare de ibiza! in rest, doar pe la dealer, pentru test drive, si vreo cateva pe la rent-a-car.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!