Jump to content

Help ! am lovit masina , am nevoie de "piese" si idei , am poze


tiranux
 Share

Postare recomandată

Salutare, am lovit in fata masina duminica trecuta in drum spre mare , vrau sa-mi spuneti unde pot rezolva problema ieftin sau daca aveti alte idei pentru a face ceva modificari la ea sa fie mai "fresh" , am atasat mai multe poze , cele cu avariile si din alte directii a masinii .

Vreau pareri si unde pot gasi piese, daca e vreun designer :) ... orice parere e binevenita .

id yahoo messenger : tiranxu

Modificat de tiranux
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare Tiranux imi pare rau sa aud ca ai lovit masinuta!Insa te pot ajuta cu un far in caz ca nu ai facut rost de piese deja!!io am far stanga ramas tot de la un accident...faru' inafara de o clema care se poate lipi fara probleme este in stare perfecta!Iti las un pm cu nr meu de tel daca te intereseaza!!Salutare

Modificat de drq
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!