Jump to content

combinatie - dezmembrare golf 3 gti 8v din 93


rac3mast3r
 Share

Postare recomandată

Banuiesc ca un capac protectie de la stopurile din spate (de interior - la mine au cul. neagra) ar fi disponibil, asta daca e compatibil pt golf 3 de 4 usi.

De asemenea blocurile intregi de semnalizare fata (semnalizator, ochi si far ceata). La mine cel din dreapta (stand in masina) e suferind si crapat de la o busitura din istoria masinii. Le-as vrea pe amandoua, ca sa fiu sigur ca au aceeasi nuanta de culoare. Bineinteles, asta daca sunt OK si functionale, respectiv compatibile pt modelul de 4 usi (nu vad de ce nu ar fi).

Nu ma pricep la preturi, dar sper sa merite. Cam cat sa coste astea?

PS: Dar nu cumva Ahiile e inaintea mea cu proiectoarele? Scuze daca e asa, are prioritate.

Modificat de DCOZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bravoa DCOZ! Mi-ai adus aminte ca am si stopul stanga crapat! Deci vreau si stopul stanga spate

edit: Bineinteles fara capacul negru!

Modificat de Raf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si MAFu cu maneta magica sunt retzinute

sorry, dar au fost retinute inaintea ta, vezi pe prima pagina.Peace

Rog pe rac3mast3r sa afiseze piesele retinute pt.a nu fi probleme

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Baieti imi pare rau dar eu am iesit din combinatie. Am gasit alt motor mai aproape de Timisoara si mai ieftin. Inca odata imi pare rau de deranj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pot venii si eu la dezmembrare? ma intereseaza pompa servo...daca nu suiera, sper sa se potriveasca la mine! plus alte chestii de prin masina, scrumiera, becuri, tiaj ulei, curele!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Rac3mast3r ai primit PM meu? Ce parere ai despre preturile propuse?Incepe marea dezmembrare?

Da-ne si noua un bip.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ultimele noutati le stie milika .

el este "in charge", ca io am multe pe cap si i-am pasat

problema lui. :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca (printr-o minune) ramane motorasul de geam de la portiera stanga-fata IL CUMPAR EU - de 4 luni ma trage curentul pe 'flancul' stang...Daca nu, vreau stergatorul de luneta - stiu ca e un 'maruntis' dar .. e bun acolo.

10x!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! As vrea si eu DEBITMETRU . Se poate ? L-a retinut cineva ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stergator spate cu mecanismul aferent .. daca s-a razgandit cel care le-a revendicat primul ... inchidere usa dreapta ... stop spate dreapta ........................... centuri de siguranta are pe ea ? ca m-ar interesa si pe mine ca le am pe aman2 de pe fata duse drq .... airbag-uri mai are pe ea ? timoneria ... maneta schimbator ....mecanism geamuri electrice daca se potrivesc la variant (cu toate ca am citit pe aici ca nu se potrivesc) ... aripa stanga fata ..... ce e liber din ele ? .... preturi nu stiu asa ca daca se poate astept pm cu ce se cere pe ele sunt mai mult maruntisuri stiu .. dar trebuie si din astea la o masina :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut,

momentan suntem in faza de negociere.

va anuntam cand mergem sa luam mashina ( io si milika )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

mai este cineva interesat de piese de G3 ?

acea masina a ajuns la mine

0721.529.256

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

D-le Golfist, ne-am inscris pentru niste piese. In conditiile in care tu ai luat masina se schimba datele problemei.Astept oferta ta pentru piesele solicitate de mine. Cu respect

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!