Jump to content

faruri clear glass


frn
 Share

Postare recomandată

vreau si eu asa ceva,dar nu sunt convins daca merita!

lumineaza bine noaptea comparativ cu cele originale(hella sau bosch)?

au si cercul(angel eyes)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Depinde si la acestea de ce calitate sunt...adica daca iti iei tot Hella nu vad de ce sa nu lumineze la fel. Un prieten si-a luat pentru Golf 2 FK si este destul de multumit dar nu pot sa-ti zic exact pentru ca nici el nu a prea mers noaptea deoarece masina o foloseste mai mult la raliu.

Poza:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

DIN CATE STIU EU HELLA NU FAC ASA CEVA

DAR DACA FAC NU CRED CA IMI PERMIT

DIN CATE STIU EU SUNT TURCESTI SAU SPANIOLE

ORICUM MERCI

PS STII CUMVA CAT L-A COSTAT ?DE UNDE?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

FK este firma si este destul de buna. Pe el l-au ajuns cam in 90 de euro si le-a luat de pe e-bay. Chiar acum am vorbit cu el si a zis ca a mers noaptea cu ele si se vede foarte bine doar ca nu-s reglate cum trebuie. Au si Tuv (daca am scris corect) cea ce inseamna ca sunt aprobate in Germania.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PS STII CUMVA CAT L-A COSTAT ?DE UNDE?

SORRY1 UN MODERATOR VA ROG!STERGETI ULTIMA REPLICA!

MERCI VLADY!CRED CA O SA-MI IAU SI EU CAT DE CURAND

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, eu am angel eyes de vreo 2 luni de la FK automotive si nu exista termen de comparatie cu farurile standard, numa prin simplul fapt ca lupa e clara si se vede altfel, eu sunt f multumit de ele, le-am luat din bucuresti cu 85 de euro. Ideea e sa fii atent la reglaje dupa ce pui farul propriu zis pe masina, sunt niste suruburi pe suportul farului pt reglaje, eu aicia am gresit le-am pus aiurea si bateau prea in pamant, dar dup-aia le-am facut si e super ok.

Totusi vezi ca numele topicului tau vorbeste de faruri clear glass, care sunt distincte de farurile angel eyes, adica poti sa optezi pt faruri clare si atat, sau angel eyes. Farurile clare fara angel sunt vreo 2 milioane si-a luat o cunostinta, diferenta e mica deci, ia-ti angel

na :P

...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

frumoase intr-adevar, stii ca mi-au placut de prima oara insa te intreb eu..reglajele de care vorbesti nu se fac si ele undeva intr-un service?sunt mai pretentioase..

off topic

mai vino pe la mine cand ai timp sa-ti fac stergatorul ala.. :D

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da-l in ma-sa ca imi place si asa mult :D Reglajele se fac din 2 suruburi...na..nu e greu, la mine nu e f bine din cauza grilei ca stii cat de dificil am fixat-o si nu pot sa ajung la ele f bine si ele se fixeaza in functie de grila trebuie vazut pe ea cat de bine stau ele pt ca daca le pui prea in sus nu mai intra grila, si ca sa tot dau jos grila sa mai reglez s-o pun iar sa vad cum vine si apoi s-o dau iar jos sa mai reglez nu am vrut

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fost proprietar de faruri Hella originale actualmente angel eyes Fk parerea mea se vad mai bine clear glass actuale. E posibil sa fi fost de vina si uzura de 15 ani a Hella-urilor originale. Oricum cand e vremea nasoala si se murdaresc se cam duce de rapa vizibilitatea so keep it clean keep it clear.

Modificat de G60
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci ambro.

de unde le-ai luat?bineinteles ca vreau si angel! :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci

pt g60 - aduci faruri si pt golf1?(clear glass+angel eyes)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze nu m-am eexprimat bine, G60 lucreaza la Racing Nick, magazinul e pe strada Berzei, deci aduce de toate fiind magazin.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci mult ambro pt ajutor!

85e e un pret bun !

mai am pe cineva care mi-a promis ca ma ajuta ,fac o comparatie si cat de curand sper sa le am!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-am uitat pe catalogul fk german si pt clear glass+angel eyes(golf1)-144euro

wow cam piperate! :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!