Jump to content

turometru sciroco mk1


sharky
 Share

Postare recomandată

are cineva un turometru functional de sciroco?eu am unul dar care nu vrea sa mearga...nu stiu ce are.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uite o poza cu ce caut.....turometrul

stiu ca acest tip de turometru a fost pus si pe unele golf mk1.......poate are cineva... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar nu ma poate ajuta nimeni?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

chiar nu ma poate ajuta nimeni?

EU am...bord de G1 cu turometru,

cred ca este primul model de bord cu turometru

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai pune o poza cu el sa vad daca este ce caut...baga mare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@GOLFISTUL.

Daca trimiti turometrul lui Sharki trebuie sa stai la coada dupa bani...Eu dupa opt luni inca nu i-am primit pentru turometru+doua alte instrumente de bord. Daca doresti amanunte...PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca trimiti turometrul lui Sharki trebuie sa stai la coada dupa bani...Eu dupa opt luni inca nu i-am primit pentru turometru+doua alte instrumente de bord.

ce sa intelegem?ca nu se tine de promisiuni..... :Driver:

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pot demonstra, inca mai am PM -urile. Daca vrei amanunte PM sau tel. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:Driver:...poftim...banii au fost trimisi ...chiar de 2 ori....prima data au venit retur..iar a doua oara nu a mai venit nimik!deci......undeva au ajuns banii.......astep pm

ai mai este ceva....ai spus ca banii sa ii trimit numai dupa ce probez instrumentele....afla ca banii i-am trimis dar instrumentele nu le-am probat pt ca masina nu este gata...abia acum m-am apucat de intalatia electrica......dar sti...daca banii nu au ajuns...de ce nu ai sunat...ai numarul meu...ciudat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu inteleg......'dar nu sint postas'...cat ceri pe el?este functional?nu este nevoie sa il trimti prin posta, gasim alta metoda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu inteleg......'dar nu sint postas'...cat ceri pe el?este functional?nu este nevoie sa il trimti prin posta, gasim alta metoda.

200.000, normal ca este functional

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ce sa intelegem?ca nu se tine de promisiuni..... :vaidecapulmeu:

pot sa spun si eu ca sharky e cam neserios. i-am trimis un turometru ce-l aveam de pe un scirocco roshu ce eu l-am dezmembrat si ultima data cand am oprit masina mergea. a spus ca-mi trimite ceva in schimb, ca nu a ajuns ? de vreo 3 ori, si bineinteles nu a ajuns nimic...

nu avea mare valoare (pentru unii, pt. altii ce stiu ca mk1 e din ce in ce mai rar...) dar daca vad ca si pe altii tot la fel ii trateaza...

Modificat de scirocco
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bai imi pare rau sa aud astfel de lucruri.si eu i-am trimis lui sharky cate ceva prin baietii mei spre Pitesti, dar nu am avut nici un fel de pretentie pentru ceea ce i-am dat..ce sa zic, cam nasol..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca asta este impresia unora dintre voi...imi pare nespus de rau.....aflati ca aici chiar sunt niste probleme cu posta.....si nu este prima data.....acum un an posta din pit mi-a pierdut un pachet in care se aflau 300 euro.....ciudat este ca la toti la care am trimis prin alte modalitati de transport...gen bizonul...sau miltisus(adica prin cunostinte care treceau prin pitesti sau chestii de genul asta)....nu au mai fost nci un fel de probleme......

PS:turometru de la tine lucian(scirocco) a fost umblat in el si nu merge...daca sti bine te-am sunat si te-am intrebat daca este functional!.....exista dovezi pt ceea ce spun...

am discutat cu folriand la telefon....sper ca a inteles......ca dovada ca nu este asa cum a spus el....o sa ii trimit toate acele instrumente inapoi....cu toate ca nu sunt sigur daca banii care au fost trimsi au fost primiti sau nu.....pe confirmarea de primire exista o semnatura!...

de ce nu cautati sa vedeti ca sunt si colegi de forum care au ceva de bine de spus?de ce romanii sar numa la cearta si la bataie?de ce trebuie sa puneti raul in fata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana la urma are cineva un bord cu turometru de sciroco pentru sharky? :P :D

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-a suparat faza asta ata de tare in asa fel in cat nu imi mai vina sa fac nimik....sincer...nu imi vine sa cred ca s-a pus problema asa!

GOLFISTUL...te caut la numarul de tel din profil...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!