Jump to content

Odorizante Auto


VEKAU
 Share

Odorizante auto  

1.683 voturi

  1. 1. Ce odorizante auto folositi?

    • Ambipur
      397
    • MyShaldan
      131
    • TurtleWax
      36
    • Wunderbaum
      435
    • Ma Fra
      39
    • Sonax
      37
    • Arexons
      62
    • California Scents
      256
    • Altele (braduti de la benzinarie, imitatie ambipur, etc.)
      396
    • Nu folosesc
      35


Postare recomandată

Confirm si eu faptul ca la ambi pur a ramas doar pretul, dar calitate ZERO. Folosesc de 3 ani ambi pur. de 1 an la masina actuala pun cate 2rezerve la gurile de ventilatie din consola spate: nu exista risc sa se sccurga decat jos, nu sunt la vedere, miros discret... asta era de fapt mai demult acum si daca sunt noi rezervele (SI MAI SUNT SI 2) cand intru in masina aproape nici un miros. DECI CALITATE ZERO !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De curand mi-am cumparat un California Scents aroma cherry, mirosul persista destul de bine si este placut, l-am pozitionat sub scaunul de la sofer, sunt curios daca tine chiar 60 zile cum scrie pe conserva. Recomandat este sa aveti grija sa nu atingeti prin interior cu el partile din plastic, tapiterie, etc.

Modificat de Kicker
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc deodorantul din poza de vreo 5 ani. Am incercat aproape tot ce este pe piata dar asta mi se pare bun.Cind il vezi in magazin (numai la Kaufland ) si vezi pretul de 11.500 lei iti vine sa nu il bagi in seama.Din 10 persoane care imi intra in masina 5 precis ma intreaba ce miroase asa bine.Incercati.post-52443-1252261240_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu mi-am luat un Areon dinacela cu braduletz in varf si cu lichid. Mi se par cele mai rezistente cele cu lichid, sticlutzele acelea cu lemn in varf, si acestea cu bradutz.

Cum foloseam eu pana acum,braduti ... nu se compara cu acestea cu lichid. Cand ai nevoie doar apesi si iti miroase... Si sunt sigur ca te tin si mai mult astea pe lichid,daca iti dai numai cand ai nevoie, si nu iti mai miroase in masina. Oricum poti sa-ti dai din asta cu lichid si pe vechii braduti, si tii lasi in buzunarul de la usa, unu stanga unu dreapta,si miroase foarte bine, chiar persista mirosul....

+ de asta am dat si 4,5 RON pe el. Areon ( Carrefour )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Astazi am primit odorizantele California Scents , n-am mai intalnit miros mai placut ca acesta la nici un odorizant care l-am folosit ! Recomand odorizantul si multumiri lui Ionut , un baiat super !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc odorizantele Paloma cu rezerva de lichid care se prelinge pe caronul aferent. in special New Car e ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mi-au venit si mie California Scents-urile ieri.

Nu am pus inca in masina, insa am desfacut o cutie in camera - si miroase foarte bine si puternic. deci probabil se va descurca la fel de bine si in masina :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am bagat parfum cws in diferite recipiente;

dupa ce l-am folosit intr-unul de ambipur si s-a acurs pe un dvd player si s-a facut dispay-ul de toti banii l-am bagat intr-o sticluta de parfum no-name, una de-aia cu invelis de lemn care se atirna de oglinda, si care e mai putin predispusa sa curga, cu toate ca mi se par foarte enervante obiectele spinzurate de oglinzi...

fiindca simtul olfactiv este unul dintre cele mai predispuse la adaptare, evident ca dupa maxim 2 saptamini nu mai simt absolut nimic atuci cind mai sui in masina (in care nu se fumeaza), insa cei care se urca il simt si sint placut impresionati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

-am folosit si eu multa vreme ambipur(2-3ani).initial erau bune si tineau,insa acum...

-de 2ani luam si incercam tot ce era pe baza de gel,my shaldan era bunicel.mirosul persista cat era gel,cand se usca era bun de aruncat

-in prezent folosesc si ma declar multumit de california scents.

am pus in ambele masini si e un miros placut,discret.elimina bine mirosul de tutun,lucru care ma intereseaza cel mai mult.

eu deja m-am obisnuit cu mirosul(nu-l mai percep ca atunci cand l-am desfacut),dar produsul trece testul de fiecare data cand se urca cate o persoana in masina

cele mai slabe mi se par odorizantele tip ''bradut'' pe care le gasim in statii peco sau cele publicitare

Modificat de TIBI_84
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma declar foarte multumit de mirosul odorizantului de tip sticluta cu dop de lemn: Areon Pine. Excelent. Miros persistent, puternic si foarte placut mie.

ALEKS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

uitasem sa spun ca pe langa faptul ca elimina mirosul de tutun,elimina si mirosul de caine/pisica.

deci inca un +pt aceste produse

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu folosesc conservele din petrom-uri (14 - 17 ron). Tin destul de mult, si miros destul de tare. Am doua in masina si schimb cate una la luna.

Modificat de Roger
text dublu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi-au sosit si mie California Scents...si ma declat extrem de multumit...dupa o zi ce-i drept...un miros puternic si fara sa te imbete de cap...se impregneaza in haine...deci durere...foarte foarte bun...

Modificat de dudu
Nu este topic de feedback! Respecta Regulamentul! Mersi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Acest topic trateaza odorizantele... punct

Nu este topic de vanzari, nu este topic de feedback

Renuntati la astfel de posturi, pe viitor vor fi sanctiuni!

Mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dupa ce am folosit aproape toate sortimentele de la Wunderbaum am cumparat acum cel de Vanilie, dupa ce am simtit cum miroase la un prieten in masina. Sunt foarte multumit de el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Folosesc de cateva saptamani California Scents cu piersica.Nu sunt f. incantat,nu m-a impresionat asa cum ma asteptam,mie imi lasa impresa ca miroase a benzina..mi s-a parut mult mai bun CWS frutto.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sincer esti prima persoana pe care o aud ca s-ar plange de ele...intr-adevar poate aroma aia nu-i prea reusita sau nu stiu ce sa zic...incearca de exemplu cherry sau delight (guma turbo)...foarte tare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu ma plang,dar nu s-a ridicat la asteptarile mele..miroase cam sintetic,nu se simte prea bine (chiar daca am ridicat un dreptunghi in sus)..nu stiu ce sa zic..nu prea as mai incerca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde fac si eu rost de un DELIGHT ,se gaseste la orice benzinarie?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Produsele California Scents, din pacate nu se gasesc inca, in nici o benzinarie sau/si super market

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

De cativa ani buni folosesc bradutii Wunderbaum. Dintre toate mirosurile cel de vanilie sau cocos sunt cele mai persistente.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!