Jump to content

Manual Fabia


charisman
 Share

Postare recomandată

Salut,

Am o problema si va cer ajutorul: nu mai gasesc manualul Fabiei, pe care l-am primit la cumpararea masinii odata cu celelelate acte, cartea de service s.a.m.d. iar cumparatorul pe care l-am gasit pentru Fabia mea, posesor actual al unei Dacii 1300 vrea neaparat manualul, sa invete tot ce este acolo...

Imi poate imprumuta cineva un manual pentru cateva, sa ii fac o copie? Fabia mea este din 2002, motorul de 1.4 MPI - 60 CP.

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Am o problema si va cer ajutorul: nu mai gasesc manualul Fabiei, pe care l-am primit la cumpararea masinii odata cu celelelate acte, cartea de service s.a.m.d. iar cumparatorul pe care l-am gasit pentru Fabia mea, posesor actual al unei Dacii 1300 vrea neaparat manualul, sa invete tot ce este acolo...

Imi poate imprumuta cineva un manual pentru cateva, sa ii fac o copie? Fabia mea este din 2002, motorul de 1.4 MPI - 60 CP.

Multumesc anticipat.

iti dau eu daca esti din bucuresti

da un mail sa stabilim cum ne vedem

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te pot ajuta si eu, am acelasi model de fabie. 1.4 MPI - 60 cai (doar ca e din 2001), si manualul atasat ei.

Mail, pm... sau 0747253735

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Salutare,

Ai cumva manualul si pentru fabia combi 1.2HTP 47kw ?

Multam anticipat

Te pot ajuta si eu, am acelasi model de fabie. 1.4 MPI - 60 cai (doar ca e din 2001), si manualul atasat ei.

Mail, pm... sau 0747253735

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu. :blink: Sa ma uit in carte daca zice ceva de ea... si iti zic. Dar eu am manualul care a venit cu masina, cand a fost cumparata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare,

Ai cumva manualul si pentru fabia combi 1.2HTP 47kw ?

Multam anticipat

Vorbesti despre Manualul de Utilizare ? Sau despre altceva ?

Manualul de Utilizare il am de cand am cumparat masina. Daca pe ala il vrei, da-mi un PM sa vorbim...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

uitel in semnatura mea in engleza este mult mai detaliat decat ala [il am]

spor la lectura

PS pt modelu tau descarca fisierele in limba ramana ca este acelasi model ca al meu :icon_cool:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PS pt modelu tau descarca fisierele in limba ramana ca este acelasi model ca al meu :icon_cool:

Am descarcat cele 30 de fisere si niciunul nu este in romana... Unde le gasesc pe cele in romana?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

denumirea fisierelor e in romana restul e in engleza iar in cartea astapost-10557-1186574702_thumb.jpg

este un rezumat facut in limba romana la ceea ce gasesti acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Va salut pe toti. :icon_thumright: Am si eu o mere bucurie fiind posesorul unei Skoda Fabia combi 2003 ,1.4 mpi 75 cp, 151k km . Am achizitionat masinuta din Cehia si sint tare multumit de ia, merge super ,are o culoare beton (albastru -verde met). dotari; volan,scaun reglabil ,oglinzi el+incalzite inchidere centralizata cas. original blocator cutie viteze ,volan,frina de mina,schimbator piele ,dar fara AC dar tipul care mi-a adus-oimi va aduce si monta la 300e. Am nevoie de manualul de utilizare ,daca ma poate ajuta cineva ? Sint un novice in materie si sa dori sa-i fac si un test cu VAG-COM dar nu stiu daca este cineva in ORADEA sa ma ajute ,din cite am citit pe forum mi-am pierdut increderea in reprezentante,sau daca stie cineva un mecanic priceput si serios in Oradea sa ma ejute? tel ; 0740217872 va multumesc si va urez drum buuuuun! :Driver:am uitat adresa mea da_micd@yahoo.com ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!