Jump to content

Noi modele Fabia


bebeko
 Share

Postare recomandată

www.skoda-fabia.com/

exact asa o sa arate. ca si roomster. asta e linia skoda in urmatorii 2 ani. yac

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fabia combi e si mai urata :P

skoda-fabia-combi-big.jpg

Modificat de o3_cep
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai mai ca nu e asa rau....aduce a octi2 putin :P. Se putea si mai rau...seamana mult cu roomster care intradevar nu imi place nici mie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Botul e rotunjit... masina continuandu-se cu zone foarte "colturoase". Nu imi place deloc. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vesti noi, comanda la charme pe 27 iunie ...livrare in sap 7-14 noiembrie! Super normal , nu?

Cica sapt programata 37, sapt confirmata 41! Dupa aceea 3 sapt pana la Curtici si o sapt sau 2 pana ajunge in posesia mea!Life suck's si PBV1 impreuna cu ea!Lipsa de sinceritate debordeaza, ca deh, mai bine mintim clientul si noi ne vedem linistiti de treaba! :angry: :ceuameni: :banghead: :bom:

Salut.Eu am comandat o Fabia pe 7 iulie(depus avansul),a fost fabricata in sapt.36,mai exact martea trecuta.Ceva nu e in regula cu comanda ta...cum nu a fost nici cu a mea.Iar dupa fabricatie exista sansa(sper) sa ajunga si in 2 saptamani,am vb cu mai multi posesori de skoda.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Believe it or not ... am vazut Fabia cea noua (asa cum e in poza de mai sus) la dealer-ul Elcargid din Buzau in parcare acum o luna si ceva. Farurile erau la fel, era o culoare caramizie si avea sigla Skoda pe radiator. Am crezut ca e o alta marca pana ce am vazut sigla Skoda pe radiator. Nu m-am apropiat sa ma uit si in spate sau in interior sa vad cum arata. Masina se afla in parcarea personalului si era inmatriculata. La vremea aceea nu ma interesat prea mult pentru ca eram ocupat cu comanda la propria mea Fabie. Cand mai trec pe la ei am sa intreb ce era cu Fabia aceea ... cum de-a ajuns in Romania ... e posibil sa fi fost in teste ... am auzit ca si noul Logan se testeaza prin alte tari fara sa fie mascat cu huse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu daca era Roomster sau noua Fabie dar am sa intreb pe cineva de la reprezentanta si o sa va spun ce era ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Era Roomster-ul care se va comercializa in Romania de la 1 octombrie 2006.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur era Roomster.Nu cred sa apara deja in Romania noua Fabia si oricum daca ar fi fost sigur era mai " mascata " :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.Eu am comandat o Fabia pe 7 iulie(depus avansul),a fost fabricata in sapt.36,mai exact martea trecuta.

Salut. Ti-a venit masina? Si eu astept nerabdator sa-mi vina. Am facut comanda pe 25 iulie, pe 27 a fost confirmata plata (saptamana 30) si s-a fabricat in saptamana 37 in ziua de joi. Sa-mi spui si mie cat de repede ti-a ajuns. Sa te bucuri de masina :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sa achizitionez o Fabia Combi 1.9 SDI. Dintre cei care aveti acest model, care este consumul urban? Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ti-a venit masina? Si eu astept nerabdator sa-mi vina. Am facut comanda pe 25 iulie, pe 27 a fost confirmata plata (saptamana 30) si s-a fabricat in saptamana 37 in ziua de joi. Sa-mi spui si mie cat de repede ti-a ajuns. Sa te bucuri de masina :D

Sambata masina era ajunsa in curtea dealerului.Sper ca azi sau maine sa intru in posesia ei,ca nu mai am rabdare.Mersi de urare si iti doresc si tie milioane de km fara probleme.Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

asta e un roomster fotografiat la poarta fabricii Skoda din Mlada Boleslav

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

arata bine, e super pentru o masina de familie. ma bate un gand pe viitor sa imi iau si eu una pentru excursii afara. daca ar avea si un acoperis cu mai multa sticla ar fi super.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sigur ca da , o sa fie mai ieftine si decat Loganurile :) Normal ca nu o sa scada ! De ce ar scadea ? Din contra cred ca au sa se mareasca....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!