Jump to content

Incuietori, usi, manere etc.


cristivw
 Share

Postare recomandată

fac pariu ca nici macar nu ai incercat :lol: :lol: :lol:

pe bune ca am incercat! :D cu o scula misto a unui lacatus, dar degeaba... cred ca nu ma pricep eu. ar trebui sa ma scolesc pe la poarta alba :lol:

@armando, ia explica-mi si mie pe mess... m-ai facut curios :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

johnjamesjohn

armando...vreau si eu un pm cu metoda...pls...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

johnjamesjohn

sa nu va vina sa credetzi : iau eu azi batranik la o plimbare prin bucuresti...si cum ma plimbam eu frumos pe la aviatorilor pe piatra aia cubik de skoate si kktu din tine ma gandeam eu asa ca ar putea exista o mica si idioata posibilitate ca de la vibratzii sa se activeze cine shtie ce fortze invizibile ale binelui care sa i-mi dedblokeze si mie usha...in fine...ajung eu acasa , ma dau jos din mashina inkid frumos mashina din telecomanda , dau o tura pe langa ea...si constat cu uimire ca usha blocata era putzin intredeskisa....deskid frumos usha o inkid la loc si rezolv problema :) the force be with us....

ps: off topic :daca avetzi nevoie de bushon de rezervor...incercatzi cu cel de dacia...costa 115.000 si se potriveshte cat de cat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!