Jump to content

Daca ai grija de masina, o sa aiba si ea grija de tine..


Ady_r_001
 Share

Postare recomandată

uruitul de pe spate e sigur de la rulmenti.... io alaltaieri i am schimgat pe spate ca dupa 60 km/h uruiau mai tare ca motorul....la 150km/h ziceai ca mi iau zborul :icon_rambo:....mi am bagat niste FAG uri si mi am schimbat si sabotii....belea de belea....cum am piscat frana a si inghetat:) totul m a dus la 1 800 000 lei (vechi :unsure: schimbati de mine si taicamiu, ca daca ma duceam la mecanic trebuia sa l mai omenesc si pe ala:( asa ca merita investit ca sa ai baza pe masina cand ii dai talpa...

Modificat de Ady_r_001
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si, ce concluzie trebuie sa tragem? ca piesele uzate trebuie inlocuite? :scratch:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as mai barberi un pic titlul: "daca ai grija de masina, ai grija de tine" :scratch:

Modificat de VEKAU
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu cred ca tot la piesele uzate face referire...ceva normal la o masina :scratch:

Modificat de Bizonul
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!