Jump to content

setari radio BETA


calin_bm
 Share

Postare recomandată

o vreau si eu,

am beta pe masina dar caut sa imi iau si eu un gamma ca asta se integreaza perfect in bord dar nu are decat 2 difuzoare.

daca cineva are un gamma sa imi dea si mie un pret pls!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • johnny

    6

  • calin_bm

    5

  • FantomA

    4

  • F l o r i n

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca cineva are un gamma sa imi dea si mie un pret pls!

am si eu aceeasi rugaminte pt un pret la un gamma + inca 2 boze pt spate

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sal..

vreau sa va zik k am un passat 2002,kred k are gamma pt k am 4 boxe,dar insa nu am casetofonul original,e un grundig cu caseta..cine poate sa`mi dea mai mulkte info despre ce casetofon as fi trebnuit sa am la gamma ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

salutare. Am o intrebare care cred ca se potriveste aici:

eu am un beta si nu are buton de fader. In usile din spate am totusi boxele originale dar nu se aude nimic. Trebuie sa-mi iau un radiocasetofon care stie 4 boxe sau se poate face ceva cu beta asta?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

alexovy

masina ta a avut casetofon cu gamma cu 4 iesiri adica si cu fader dar cel care a avut masina inaintea ta a schimbat casetofonul, asta este.....

la acel cass beta nu ai ce sa faci decat sa-l schimbi cu un cass cu 4 iesiri el nu are decat doua iesiri

Modificat de bog49
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de cand am passatul si inca tot nu am aflat ce inseama la setarile radio:GALA,TAVOL,ONVOL,AUTO REG,NAME VAR...poate e cineva familiarizat cu acesti termeni-care de fapt te ajuta sa iti setezi radio-casul astfel incat sa ai parte de un condus comfortabil.si inca ceva pentru cei priceputi cu adevarat la passaturi,o intrebare:am gasit in bord in locul unde e accesul la sigurante un fel de cablu,fir,conducta cred ca e mai sigur ,care la un capat are un olandez de infiletare,nu stiu de ce si de pe unde e scoasa si daca asa trebuie sa fie-ma gandesc ca poate e de la ceva pregatire de...tempomat sau mai stiu eu ce.oricum atasez si o poza pentru cunoscatori.ultima intrebare:ca toti de altfel am si eu un buton pe care apare simbolul portbagajului pe el dar ...la mine nu se intampla nimic daca il actionez.e situat langa "acces usita rezervor".

si a doua poza cea cu conducta sau ce o fi ea

Poate te ajuta, asta : ( vezi atash-ul)

:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu un manual pt radio BETA in lb romana. Adresa de mail este allex_ino@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te servesc eu cu un manual de Gamma scanat daca vrei...

Trimite si mie manualul (in limba romana) pe adresa ailenei_nelu@yahoo.com please. Iti multumesc anticipat.

Modificat de Daniel Iasi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...
Am trimis. Cu placere. Altcineva mai vrea? :)

As dori si eu manualul de gamma in romana daca se poate...

adresa mea de mail: flo_ro@yahoo.com

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut! Trimite-mi si mie te rog manualul la lip_lau@yahoo.com !

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Vreau si eu manual VW Beta 5 Romana sau Engleza pe ovidiu.panait@gmail.com

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

HELP ME !!! am un alpha si nu am carte ! ma juta cineva ? multumesc copyrex@gmail.com

Modificat de giuliano ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Pentru manual in engleza gasiti pe pagina anterioara(pg 3) un link.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

As dori si eu manualul in romana pentru Beta la adresa stefanzar@gmail.com Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

VA SALUT! AM O MICA PROBLEMA LA CASETOFON, LA BUTONUL DE VOLUM, ADICA PENTRU MODIFICAREA VOLUMULUI TREBUIE SA IL TIN TRAS SI RIDICAT IN TIMP CE INVART DE EL! ARE CINEVA VREO IDEE?

MODERATOR: Renunta la scrisul cu majuscule si alta data posteaza in topicul corespunzator!

Modificat de C o s m i n
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai o problema de contact acolo, eu zic ca ar trebuii sa vezi un electrician sau cineva care se ocupa cu reparatia de casetofoane auto.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

salutare ! am si eu o intrebare la voi, sunt nou pe forum si nu m-a lasat sa deschis topic, am un passat din 2000 cu cass beta pe el, problema consta in faptul ca atunc cand opresc masina si stang farurile, luminilede la cass raman aprinse, nu se sting, mentionez ca, cassul este inchis nu merge dar luminile de la el raman aprinse. am incercat sa pun u alt cass de la o bora, cass-ul este identic cu al meu, si la fel luminile raman aprinse, pe bora nu raman dar pe masina mea raman, aveti vreo idee, a mai patit cineva asa, va multumescd, orice ce raspuns mi-ar fi de ajutor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ai un scurt la firele de alimentare, scoate cas-ul si verifica la un electrician.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu manualul de la beta V, cine il are

crystyspeed@gmail.com

multumesc frumos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

QUOTE (johnny @ Jun 10 2006, 08:11 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Te servesc eu cu un manual de Gamma scanat daca vrei... Da-mi o adresa de mail unde sa-ti incapa vreo 14Mb, poate yahoo sau gmail daca ai?

Da-mi si mie manualul de gamma te rog daca poti pe sorin_rec@yahoo.com.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Salut. Azi am incercat sa imi scot casetofonul masini dar nu am reusit. Dintr-o parte se desface... dar din cealalta nu pot sa apas deloc pe acele cleme pentru al desface. Oare ce ar aveea? si cum las putea da jos in alte moduri?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai, ai cheile de scoatere ? Daca nu, improvizeaza niste lamele, pe care le introduci in fantele de desfacere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!