Jump to content

setari radio BETA


calin_bm
 Share

Postare recomandată

Am trimis. Cu placere. Altcineva mai vrea? :rolleyes:

te rog frumos imi poti trimite si mie setarile pentru gama......(etc) la adresa gaby_breniuc@yahoo.com . multumesc foarte mult. (Asr)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • johnny

    6

  • calin_bm

    5

  • FantomA

    4

  • F l o r i n

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Scuze, cateva zile n-am avut acces la net si nu mai stiu cui am trimis manualul si cui nu... Pe cei care l-au cerut si nu l-au primit ii rog sa-mi dea PM.

Late edit: Va rog asigurati-va ca aveti minimum 18 Mb liberi in casuta de mail! Sunt 2 mailuri de vreo 9 Mb fiecare.

Modificat de johnny
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
de cand am passatul si inca tot nu am aflat ce inseama la setarile radio:GALA,TAVOL,ONVOL,AUTO REG,NAME VAR...poate e cineva familiarizat cu acesti termeni-care de fapt te ajuta sa iti setezi radio-casul astfel incat sa ai parte de un condus comfortabil.si inca ceva pentru cei priceputi cu adevarat la passaturi,o intrebare:am gasit in bord in locul unde e accesul la sigurante un fel de cablu,fir,conducta cred ca e mai sigur ,care la un capat are un olandez de infiletare,nu stiu de ce si de pe unde e scoasa si daca asa trebuie sa fie-ma gandesc ca poate e de la ceva pregatire de...tempomat sau mai stiu eu ce.oricum atasez si o poza pentru cunoscatori.ultima intrebare:ca toti de altfel am si eu un buton pe care apare simbolul portbagajului pe el dar ...la mine nu se intampla nimic daca il actionez.e situat langa "acces usita rezervor".

si a doua poza cea cu conducta sau ce o fi ea

Mai nu bag mana in foc si nuj exact dar poate sa fie cablu de la magazia de CD k daca e fibra optica are nevoie de viteza ca sa transmita informatiile... se poate sa fie si de la vre'o antean k dupa cum vad e foarte bine ecranat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu manualul. Adresa este moho_b@yahoo.com

Multumesc anticipat. :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te servesc eu cu un manual de Gamma scanat daca vrei... Da-mi o adresa de mail unde sa-ti incapa vreo 14Mb, poate yahoo sau gmail daca ai?

As dori si eu manualul, daca se poate. Adresa mea este "dan_toperczer@yahoo.com"

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog sa-mi trimiteti si mie manualul...

ciprian_68@yahoo.com

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te servesc eu cu un manual de Gamma scanat daca vrei... Da-mi o adresa de mail unde sa-ti incapa vreo 14Mb, poate yahoo sau gmail daca ai?

Johny , daca mai ai manual de Blaupunkt Gamma , trimite si la mine :bogdanboob@yahoo.com.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

va rog sa-mi trimiteti si mie manualul...

ciprian_68@yahoo.com

multumesc!

n-am primit inca ..astept.. va rog sa-mi trimiteti si mie acest manual. Multumesc!

ciprian_68@yahoo.com

Modificat de ciprian_68
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut jonny te rog trimite si mie manuali\ul de la gamma. Adresa este

bogdan_49@yahoo.com

multumesc si astept

multa bafta la toata lumea

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare

Jonny te rog trimite si mie manualul de la gamma. Adresa este vvvio@yahoo.com.

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Trimite-mi si mie te rog. multumesc. popey_d_1999@yahoo.com

vreau si eu benionweb@gmail.com

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare

Jonny sau cine are manualul de la gama va rog mi-l trimiteti si mie. Adresa este cupydonnn@yahoo.com.

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ciao,

Johnny imi trimiti te rog si mie manualul de la Gamma? (sau care dintre voi il mai aveti)

Adresa este urmatoarea: viodianamarcu@yahoo.com

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Johnny, te-as ruga daca poti sa-mi trimiti si mie cartea de la "Gamma"....multam mult.

Adresa de mail: calinandreea_marian@yahoo.com ; calin.c.marian@gmail.com

Io o am in germana si nu pricep ninica :)

Modificat de tiejr
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am trimis. Cu placere. Altcineva mai vrea? :)

As dori si eu manualul, te rog. liviutoader2005@gmail.com

Multumesc mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu manualul in lb.romana cel care il are.Adresa mea de email e:apostolvaly@yahoo.com.Ms frumos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ajutoru vine de aici:

Gamma V

Din pacate ii doar in engleza dar nu cred ca o sa fie vreo problema pt majoritatea....ii mult mai bine decat in germana :P

Tot pe saitu respectiv gasiti inclusiv si schema electrica, user manual si la alte radiouri, etc...

Ma bucur daca v-am ajutat.....

Va salutez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut! Astept si eu acest manual; rog sa-mi trimiteti pe adresa: ciprian_68@yahoo.com.

E a treia oara cand vin cu aceasta rugaminte... si nimic pana acum.

Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...
Te servesc eu cu un manual de Gamma scanat daca vrei... Da-mi o adresa de mail unde sa-ti incapa vreo 14Mb, poate yahoo sau gmail daca ai?

Da-mi si mie manualul de gamma te rog daca poti pe octavtop2003@yahoo.com.Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da-mi si mie manualul de gamma te rog daca poti pe octavtop2003@yahoo.com.Multumesc

Sal imi trimite-ti si mie va rog, am mai cerut dar nu mi-a trimis nimeni :)) Mersi frumos cupydonnn@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca faceti bine sa cititi ce s-a scris putin mai sus gasiti si link-ul catre manual.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc lui "Calin_bm" :) , am primit si eu cartea de la Radio Gamma.

Cine o mai vrea, va rog sa spuneti , va ajut cu placere.

Partea cu :D o rezolvam la o intalnire. :P

Va salutez si la cat mai multi Km.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!