Jump to content

Infiltrații (Tiguan AD1)


CostiBote
 Share

Postare recomandată

Salutare,am un tiguan Allspace 2018 si la un drum de vreo 700 de km am vazut apa multa in partea dreapta,nu am

trapa,scurgerile sunt in regulă…de unde poate fi??pe la furtunul de condens nu se vede nimic

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca se vedea pe la furtunul de condens apa, nu mai era jos in partea dreapta. desfunda furtunul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se vede nimic pe acolo..uscat tot

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Andrei_72 changed the title to Infiltrații (Tiguan AD1)

apa de la condens curge sub masina?  Chiar daca nu vezi , nu inseamna ca nu e de la furtun , poate se prelinge pe condensator si se duce in partea dreapta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da se scurge sub masina…am desfăcut toata partea dreapta…plimbat cu ea 2 ore cu clima la minim…sub curgeau picuri de apa…inauntru nu se vedea nimic umed

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

verifica chederul de la usa dreapta sa nu aibe gaura de scurgere obturata , in partea de jos il strangi si vezi daca simti apa in el. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La chedar se vede cand speli masina ???

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!