Jump to content

Camera marsarier mk7.5 break 2018


gaby007
 Share

Postare recomandată

Salutare,

Doresc sa montez camera de marsarier pe golf mk7.5 2018 break ,modelul care se pune în lampa de la număr de înmatriculare și am găsit mai multe variante cu diferite semnale video. îmi puteti spune va rog ce semnal suporta unitatea discover media mib 2 3Q0035846B? mulțumesc frumos!  

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Xman_ghio

Din cate stiu la Golf 7.5 camerele sunt doar cele in "badge". NU exista camera in lampa de la numar (cele originale)! Camerele originale sunt fie in badge (adica cele flip), fie in manerul de deschidere al portbagajului (cel dintre cele doua lampi spate).

 

Doar camerele chinezesti ieftine sunt cele care se monteaza in locul lampii de la numarul de inmatriculare spate.

 

Ai nevoie de genul asta de mufe (pe partea camerei) + cablaj aferent pana la MIB 2.

mufe MIB 2.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

F l o r i n

Da, pe original numai în emblema

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!