Jump to content

Leon MK4 FR Estate 1.5eTSI


Cornel.B

Postare recomandată

Cornel.B

Când m-am mutat în UK acum 10 ani, am adus cu mine și tricoul vwforum cu sigla Seat pe care l-am cumpărat atunci când am înscris Cordoba pe forum. Parcă a fost un semn pentru că, iată-mă din nou printre posesorii de Seat. 

 

Mașina de data asta este un superb Leon FR MK4 Desire Red, estate, 1.5eTSI 150CP DSG7 din 2021 cu 35.700 de mile la bord. Este un Seat Approved Used, superb întreținută cu un singur proprietar anterior.

 

Cei de la Seat au nimerit-o cu "autoemocion" deoarece alegerea a fost categoric una emoțională dar și logică și rațională într-o oarecare măsură.

 

 

IMG-20240328-WA0015.jpg

IMG-20240328-WA0022.jpg

20240328_181554.jpg

Link către comentariu
Cristian

Salutare Cornel, tot la culoarea rosie ai ramas, similar cu Cordoba. Sa o stapanesti sanatos, frumoasa generatia 4 a Leonului si e o masina de familie foarte buna.

Link către comentariu
Cornel.B
Publicat (modificat)

Mulțumesc pentru urari, Cristian!

Da, am eu fixul meu cu roșu la Seat, cred că e culoarea care i se potrivește cel mai bine. 😀

E o mașină superbă, o ador, e foarte spațioasă și e puțin nervoasă, suficient prntru unul ca mine.

Modificat de Cornel.B
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!